Skip to content

Wideo Ginny i Georgia: zaskakująca inspiracja duetem z musicalu „Marriage Is a Dungeon” w stylu Bridgerton

17 de styczeń de 2023
ginny and georgia season 2 wellington

Ginny i Georgia fani, czy „Marriage Is a Dungeon” utkwiło też w waszej głowie od czasu premiery sezonu 2 na początku tego miesiąca? Cóż, masz zaskakujące źródło, któremu możesz podziękować za chwytliwego robaka.

W drugim sezonie dramatu Netflixa liceum Ginny stawia na Bridgertona-spotyka się-Do lasu produkcja muzyczna pt Wellington. Przyjaciółka Ginny, Bracia (w tej roli Tameka Griffiths) gra główną rolę, podczas gdy jej BFF Maxine (Sara Waisglass) jest rozczarowana, że ​​została zdegradowana do roli brzydkiej wiedźmy. Ale wszystko wychodzi na dobre, gdy dwoje nastolatków kradnie show podczas swojego duetu „Marriage Is a Dungeon”, w którym czarownica Maxine, Lady Blair, ostrzega Josephine Bracii, że „miłość to tylko broń”, a „piękno to iluzja”. ”.

W ekskluzywnym wideo TVLine, Ginny i Georgia Kompozytorzy i autorzy piosenek Ben Bromfield i Lili Haydn zabierają widzów za kulisy musicalu z epoki regencji i ujawniają niezwykłe ostatnie słowa, które zainspirowały ich oryginalną, godną Broadwayu piosenkę.

Kiedy producenci wykonawczy serialu zlecili mi stworzenie melodii o złoczyńcy, „Byłem trochę zdezorientowany, gdzie… zła wiedźma, jak ją nazywali, pasowałaby do tej estetyki Jane Austen”, opowiada Haydn, „i wtedy przypomniałem sobie jakie były ostatnie słowa skierowane do mnie przez starszą siostrę mojej babci. Pochyliła się drżącym palcem i powiedziała: „Małżeństwo to loch! Myślisz, że wiesz. nie wiesz. Wiem.'”

Ginny i Georgię Wellington

I tak narodził się duet, w którym Haydn włożył „wszystkie negatywne myśli i obelgi, nad którymi tak ciężko pracowałam podczas terapii, aby mnie nie nękać”, mówi, dodając, że Waisglass jest „fantastyczną piosenkarką i aktorką komediową, i po prostu go przybiła”.

Trudna część „Marriage Is a Dungeon” faktycznie pojawiła się, gdy nadszedł czas, aby stworzyć most Josephine i znaleźć melodię, podczas której dwie postacie mogłyby później śpiewać nad sobą, wyjaśnia Bromfield.

Naciśnij PLAY powyżej, aby uzyskać więcej informacji od kompozytorów i zobaczyć, jak Waisglass i Griffiths wybijają muzyczny numer z parku. Ponadto sprawdź pełną ścieżkę dźwiękową sezonu 2 tutaj.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?