Skip to content

Wideo Extraction 2: Chris Hemsworth, reżyser Sam Hargrave obiecuje 12-minutowy film One-Up First Movie

26 de wrzesień de 2022
extraction 2 teaser

„Wszystko, co cię tu przywiodło, nic nie znaczy, chyba że możesz zrobić to lepiej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej”. Tak więc Chris Hemsworth mówi nam o tym po raz pierwszy Ekstrakcja 2który został wydany w sobotę na ogólnoświatowym wydarzeniu fanów Netflix Tudum.

Oryginalny Ekstrakcja Premiera odbyła się w kwietniu 2020 r. i wystąpił weteran MCU Hemsworth jako Tyler Rake, nieustraszony najemnik na czarnym rynku, który nie ma nic do stracenia, gdy jego umiejętności zostały poproszone o uratowanie porwanego syna uwięzionego międzynarodowego lorda przestępczego. Gdy Rake poruszał się po mrocznym półświatku handlarzy bronią i handlarzami narkotyków, i tak już śmiertelna misja stała się (prawie!) niemożliwa, na zawsze zmieniając życie Rake’a oraz porwany chłopiec.

Po premierze filmu Netflix zaczął reklamować projekt wyprodukowany przez Russo Brothers jako „najczęściej oglądany oryginalny film w historii”, a sequel został szybko podświetlony na zielono.

Jak stwierdził Hemsworth ostatni rok w Tudum (na filmie poniżej), Rake rzeczywiście przetrwał część 1. Wyzwanie dla sequela, powracającego reżysera Sama Hargrave’a, mówi w powyższym filmie: najmniej dwa razy akcja.”

To nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę, że oryginalny film serwował zapierający dech w piersiach, 12-minutowy „oner” – sekwencję, która z niewidocznymi edycjami pojawił się do sfilmowania w jednym, ciągłym ujęciu. A jednak Hargrave obiecuje, że część 2 „pchnie to jeszcze dalej, z sekwencją bardziej skomplikowaną i bardziej ekstremalną niż wcześniej”.

Jak? ty myśleć Ekstrakcja 2 podniesie pełną akcji ante? Obejrzyj powyższy film BTS i zważ się!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?