Skip to content

Wendy Williams zgłasza się do ośrodka odnowy biologicznej „aby skupić się na swoim zdrowiu”

15 de wrzesień de 2022
wendy williams

Wendy Williams przygotowuje się do powrotu do mediów, ale zanim to nastąpi, gospodarz talk-show podobno zameldował się w ośrodku odnowy biologicznej, aby nadzorować jej „ogólne problemy zdrowotne”.

„Poświęca trochę czasu, aby skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu, przygotowując się na poważny powrót na wyższy poziom w swojej karierze z The Wendy Experience Podcast” – powiedział jej publicysta Shawn Zanotti w oświadczeniu przekazanym People. „SM. Williams jest leczony przez zespół najlepszych lekarzy na świecie. Prosimy o modlitwę i życzenia w tym czasie.”

Ciągłe problemy zdrowotne Williamsa nie pozwalały jej wrócić do telewizji. Przed premierą swojego talk show jesienią 2021 r. William uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa COVID-19 i podobno miał komplikacje związane z chorobą Gravesa-Basedowa. Premiera sezonu była wielokrotnie przesuwana, zanim produkcja zdecydowała się ruszyć do przodu bez Williamsa.

W trakcie sezonu sławni goście na zmianę gościli na fioletowym krześle Williamsa. Na początku tego roku potwierdzono, że Williams nie wróci do swojego imiennika talk show na sezon.

Po 13 latach Wendy Williams Pokazać zakończyło się tym, że producenci z Debmar-Mercury posuwali się naprzód z odnowionym talk-show prowadzonym przez Sherri Shepherd. Ten ostatni był częstym gospodarzem, gdy Williams był na urlopie.

W ostatnim odcinku dziennego talk-show Shepherd ukłonił się Williamsowi za wszystkie lata w telewizji.

„Ponieważ nie ma nikogo takiego jak Wendy Williams” – powiedział Shepherd. „Od swoich dni w radiu do rządzącej w ciągu dnia przemowy przez 13 sezonów, Wendy zdobyła tytuł „Królowej wszystkich mediów”. Jeśli się nad tym zastanowić, Wendy Williams zmieniła rozmowę w ciągu dnia dzięki swojemu wyjątkowemu ujęcia, jej jedynemu w swoim rodzaju wywiadowi z celebrytami, charakterystycznym segmentom „Zapytaj Wendy” i oczywiście, wy wszyscy, jej słynnym „Jak się macie”? ’ Absolutnie. I chcę powiedzieć, panno Wendy, jesteś ikoną i jesteś kochana przez tak wielu, tak wielu.

Czy ten post był pomocny?