Skip to content

„Weekendowa aktualizacja SNL: Kostka lodu Kenana Thompsona mówi o wyjściu z „Oh Hell No” w związku z nakazem szczepień przeciw Covid

7 de listopad de 2021
Screen Shot 2021 11 06 at 9.32.04 PM e1636260380480

Dziś wieczorem SNL, Aktualizacja weekendowaKotwicy powitali Ice Cube’a (Kenan Thompson) przy biurku, aby omówić raporty, że opuścił komedię Sony O cholera, nie po odmowie przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19.

Cube miał pełną brodę, zauważając, że przechodzi przez „fazę gangsterskiego drwala”, tylko po to, by Michael Che trzymał jego stopy przy ogniu.

Dlaczego nie weźmie szczepionki, zastanawiał się prezenter?

„Hej, spójrz, człowieku. Wolałbym być sobą, niż brać tę szczepionkę, tak jak wy inne trzy miliardy bozo” – powiedział raper i aktor.

– Tak, ale właśnie dlatego przegrałeś ten film – zauważył Che.

„Nie moja strata, twoja strata. O cholera, nie miał zagrać największy duet komediowy wszechczasów: Ice Cube, Jack Black – odparł Ice Cube. „Komediowa chemia, człowieku. Wiesz co mówię? Spróbuj jednak odgadnąć moje hasło.

„O cholera, nie?” domyślił się Che.

„Właściwie to prawda”, powiedział Ice Cube. „Ale z powodu tego szalonego nakazu szczepień, nigdy nie usłyszycie tego”.

To znaczy, zauważył Che, chyba że producenci filmu zdecydują się go zastąpić. Ice Cube powiedział, że nigdy nie może zostać zastąpiony, ale przyznał, że Terry Crews byłby „dobrym wyborem” na jego miejsce, a Michael B. Jordan ma „jeszcze bardziej” sens.

„Chodzi o to, że ten mandat kosztuje świat moją sztukę. Miałem kilka innych projektów zapakowanych w fajkę. Sprawdź to, bozo — powiedział Ice Cube. „Jeśli lubisz Fryzjer 3: Następne cięcie, pokochałbyś sequel, Barbershop 4: Trochę z boku. Ale teraz nie możemy tego zrobić.

Ice Cube wskazał również, że zamierza zrobić prequel swojej komedii z 1995 roku piątek, ale nie będzie w stanie wydać mandatu na szczepionki, zmuszając Che do odgadnięcia, jak nazwałby się nowy film.

„Czwartek?” zapytał Che.

— Znowu się zgadza — przyznał Ice Cube. „Miałem też zagrać w nowym filmie M. Night Shyamalan zatytułowanym Och, nadchodzi Twist. Skręt polega na tym, że nie ma żadnego skrętu. Wszyscy poszli do domu, a dzień był dobry”.

Następnie Che zapytał po raz kolejny, dlaczego Ice Cube nie zostanie zaszczepiony — szczególnie biorąc pod uwagę, że tak bardzo pasjonuje go pomysł nakręcenia tych filmów.

„Lepsze pytanie brzmi, dlaczego nie pozwolicie mi zrobić mojego ulubionego projektu, w którym występuje największy dramatyczny duet wszechczasów — Ice Cube, Meryl Streep — zapytał Ice Cube — „jedząc ośmiornicę i włócząc się po Mykonos Mamo Mia! sześcienny?

Wykonawca wyraził również frustrację z powodu wpływu szczepień na jego zdolność do osobistego prowadzenia ligi koszykówki Big3. Kiedy Che naciskał ponownie, że odmówił szczepienia, powiedział: „Hej bozo, nie muszę nikomu mówić o moich prywatnych decyzjach medycznych”.

– Więc boisz się igieł, prawda? powiedział Che.

– Tak – śmiertelnie poważany Cube.

Dziś wieczorem po raz piąty Thompson wcielił się w Ice Cube SNL. Aktualizacja weekendowaW pewnym momencie do grona członków zespołu dołączył Goober The Clown, który dokonał aborcji, gdy miała 23 lata (Cecily Strong), który pojawił się, aby dyskutować o prawie aborcyjnym w Teksasie.

Wiadomość o wyjściu Cube’a z O cholera, nie po raz pierwszy ogłoszono 29 października. Film z Zła podróż reżyser Kitao Sakurai podąża za Shermanem (Black), który zakochuje się w matce swojego przyjaciela, Willa. Ten ostatni ma oczywiście tylko jedno do powiedzenia: „O cholera nie”. Ice Cube zagrałby rolę Willa w filmie napisanym przez Scotta Armstronga, Tracy Olivera, Jessicę Gao i Rodneya Rothmana, który Matt Tolmach produkuje za pośrednictwem swojego sztandaru Matt Tolmach Productions, z Black and Roz Music. Brittany Morrissey nadzoruje projekt dla Sony. Premiera zaplanowana jest na 17 czerwca 2022 r.

Segment Thompsona znajdziesz powyżej. Sprawdź pozostałe z dzisiejszej edycji Aktualizacja weekendowa poniżej.


Czy ten post był pomocny?