Skip to content

Według Joela McHale’a fani społeczności będą musieli czekać jeszcze dłużej na film

2 de czerwiec de 2023
l intro 1685679904

Wiadomości Filmowe

Jeff Winger drwi

Po sześciu sezonach kultowy serial komediowy „Społeczność” ostatecznie zakończył się w 2015 roku. Ale ponieważ fani wciąż powtarzali mantrę „sześć sezonów i film”, zawsze było trochę nadziei, że pewnego dnia zobaczymy ostateczny powrót pamiętnego gangu z Greendale Community College twórcy serialu, Dana Harmona. W zeszłym roku rzeczywistość filmu „Społeczność” stała się czymś, co wydawało się znacznie bliższe temu, jak gwiazdy serialu Joel McHale i Alison Brie zaczęły zauważać w różnych wywiadach, że zdecydowanie za kulisami odbywa się ruch. W końcu ta rozmowa o potencjalnej akcji przekształciła się w najlepszą możliwą wiadomość dla fanów, gdy Peacock ogłosił, że film „Społeczność” rzeczywiście jest w toku i będzie transmitowany na ich platformie.

Chociaż z pewnością podniosło to podekscytowanie fanów do nowych, intensywnych poziomów, być może będą musieli je cofnąć z powodu opóźnień. Podczas rozmowy z TV Insider, McHale w końcu ujawnił, że zdjęcia miały się rozpocząć. Ale strajk Writers Guild Of America (WGA) w 2023 r. wymusił wstrzymanie planów produkcyjnych. Prawdopodobnie będzie to cios dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nadchodzący film. McHale podzielał swoje rozczarowanie ostatnim opóźnieniem, ale nadal stanowczo wspierał strajk. „To był koszmar, ponieważ byliśmy bardzo blisko kręcenia” – powiedział. „Ale jednocześnie jestem o tysiąc miliardów procent za scenarzystami. Scenarzystom trzeba zapłacić”.

Ponadto McHale drażnił się, że fabuła filmu „Społeczność” powinna przynajmniej być warta czekania.

McHale opisał szczegóły historii jako podpalacz stodoły

Na film „Społeczność” natrafiła nowa przeszkoda. Jednak pomimo niefortunnych wiadomości, potencjalnie może nadal zapewniać duże korzyści fanom, gdy produkcja w końcu się rozpocznie, a następnie się zakończy. To dlatego, że ma wiele do zrobienia, co powinno uspokoić wszelkie inne obawy, przynajmniej na kreatywnym końcu. Po pierwsze, w filmie powrócą prawie wszyscy z oryginalnej obsady serialu, w tym Donald Glover, co do którego niektórzy fani nie byli wcześniej pewni. Jedynym prawdziwym wyjątkiem wśród oryginalnych członków obsady jest Chevy Chase, którego postać, Pierce Hawthorne, pierwotnie zmarła w piątym sezonie serialu. Szczegóły fabuły nadchodzącego filmu były rzadkie, z wyjątkiem tego, że dzieje się to po tym, jak gang jest rozdzielony od dłuższego czasu.

Niejasne szczegóły fabuły prawdopodobnie nie sprawiły, że oczekiwanie na film „Społeczność” było mniej brutalne dla fanów. Jednak według Joela McHale’a, który jest także producentem wykonawczym filmu „Społeczność”, fabuła nie powinna zawieść. Po żartach na temat śmierci grupy badawczej w stylu „Hamleta”, McHale powiedział TV Line: „Z tego, co o tym wiem, jest wspaniale, naprawdę. To będzie spalenie stodoły”.

Czy ten post był pomocny?