Skip to content

W jaki sposób Deku i Bakugo są spokrewnieni? Czy są kuzynami?

22 de styczeń de 2023
deku bakugo

Jeśli jest coś, co fani wiedzą o My Hero Academia, to to, że związek między Deku i Bakugo wydaje się być czymś dość skomplikowanym, zwłaszcza ze względu na historię między nimi i obecną dynamikę między ich postaciami. Oczywiście wiemy na pewno, że Bakugo jest jedną z niewielu osób, które wiedzą, że Deku ma One For All i że jest następcą All Mighta. Ale wiemy również, że Deku i Bakugo cofnęli się do punktu, w którym wydaje się, że istnieje zażyłość między nimi a ich matkami. Więc, w jaki sposób Deku i Bakugo są spokrewnieni i czy są kuzynami?

Deku i Bakugo nie są ze sobą spokrewnieni. Po prostu znają się od dziecka, całkiem możliwe, że dorastali w tej samej okolicy. Ich matki również się znają, ponieważ wychowały swoich synów w tej samej okolicy.

Mimo że Deku i Bakugo są swego rodzaju rywalami w Liceum UA, znają się odkąd byli jeszcze dziećmi, ponieważ ta znajomość sprawia, że ​​ich dynamika wygląda na bardzo złożoną. Ale choć są ze sobą zaznajomieni, nie są ze sobą spokrewnieni. Po prostu mieszkali blisko siebie i dorastali w tej samej okolicy.

Czy Deku i Bakugo są kuzynami?

Jedną z rzeczy, które wiemy o My Hero Academia, jest to, że dwie główne postacie znają się od bardzo dawna i bardzo dobrze się znają. W rzeczywistości serial zaczął się od nich obojga w latach gimnazjalnych, a ich dynamika zmieniała się z upływem czasu. Oczywiście Katsuki Bakugo nie przepadał za Izuku Midoriya na początku serii, ale w końcu nauczył się go szanować w miarę rozwoju fabuły.

W czasie, gdy Deku i Bakugo uczęszczali do Liceum UA, relacje między nimi stały się bardziej skomplikowane ze względu na fakt, że Bakugo zmienił sposób, w jaki widział Midoriyę. W gimnazjum widział Deku jako słabego i bezużytecznego dzieciaka, którego łatwo mógł znęcać się. Ale w UA obaj stali się rywalami, którzy dążyli do tego samego, co było oczywiste, gdy Bakugo dowiedział się, że Deku jest posiadaczem Daru All Mighta, Jeden za Wszystkich.

Niemniej jednak, pomimo tego, jak skomplikowana była ich dynamika i związek przez całą serię, było jasne, że istniał między nimi taki poziom zażyłości, że faktycznie znały swoje matki. W niektórych momentach jeden nawet zwracał się do matki drugiego „ciociu” lub „ciociu”. Czy to oznacza, że ​​Deku i Bakugo są kuzynami?

Deku i Bakugo nie są kuzynami. Fakt, że nazywają swoje matki „ciocią”, jest po prostu wyrazem szacunku, ponieważ znają się od lat. W rzeczywistości Midoriya i Bakugo znają swoje rodziny od bardzo dawna i dlatego szanują swoje matki do tego stopnia, że ​​nazywają je ciotkami.

POWIĄZANY:

Czy manga My Hero Academia dobiegła końca, czy wkrótce się skończy? (i co wiemy o zakończeniu!)

Nie jest to coś nowego w rodzinach azjatyckich, gdzie ludzie są bardzo zorientowani na rodzinę, ponieważ w końcu odnoszą się do niektórych osób jako do rodziny, kiedy już się znają. W niektórych kulturach azjatyckich dzieci odnoszą się do starszych mężczyzn i kobiet jak do wujków i ciotek, o ile istnieje między nimi komfortowy poziom zażyłości lub jeśli są przyjaciółmi swoich rodziców.

Jest to podobne do tego, jak prawdopodobnie nazwałbyś najlepszego przyjaciela swojego taty wujkiem, zamiast mówić do niego po imieniu. Dlatego Deku i Bakugo nazywają swoje matki ciotkami, ponieważ wiedzą, że ich matki znają się od lat i mają między sobą pewien poziom zażyłości.

W rzeczywistości, kiedy ich matki przeprowadziły się do UA w celu schronienia, było jasne, że matki zarówno Midoriya, jak i Bakugo troszczyły się o siebie nawzajem i bardzo martwiły się o swoje samopoczucie. To dobry znak, że znają się od lat i darzą się pewnym szacunkiem.

W jaki sposób Deku i Bakugo są spokrewnieni?

Oczywiście fakt, że Deku i Bakugo nie są kuzynami, oznacza również, że nie są ze sobą spokrewnieni. W ogóle nie mają ze sobą żadnych więzów krwi. Rzecz jednak w tym, że znają się od lat, bo mieszkają w tej samej okolicy.

Kiedy byli jeszcze dziećmi, Midoriya i Bakugo dorastali razem, mieszkając blisko siebie. Ponieważ dzieci zwykle potrzebują towarzyszy zabaw, można przypuszczać, że ich matki pozwalały im bawić się ze sobą w sąsiedztwie. W rzeczywistości obaj należeli do grupy dzieci z sąsiedztwa, które postrzegały Bakugo jako pewnego siebie i upartego przywódcę. Dlatego zarówno Deku, jak i Bakugo znają się od lat.

POWIĄZANY:

Kim jest lady Nagant? Wyjaśnienie kolejnego czarnego charakteru My Hero Academia

Jednak związek między nimi skomplikował się, gdy odkryli swoje dziwactwa lub ich brak. Kiedy Bakugo i inne dzieci rozwinęły swoje Dary, stały się bardziej pewne swoich umiejętności i ostatecznie uznały Midoriyę za słabe ogniwo, ponieważ nie miał Daru. To dlatego Midoriya ostatecznie został wygnańcem grupy, ponieważ Bakugo prześladował go do końca ich gimnazjum, ponieważ postrzegał go jako słabą osobę, która do niczego nie wnosiła.

Pod tym względem Midoriya i Bakugo nie są spokrewnieni, ale byli tylko sąsiadami, którzy dorastali w tej samej okolicy i zdarzało się, że byli towarzyszami zabaw, gdy byli jeszcze bardzo młodzi. Dlatego istnieje między nimi pewien poziom zażyłości i dlatego wydają się być tak zaznajomieni ze sobą, że wydają się być ze sobą spokrewnieni.

  • Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który kocha wszystko, co jest związane z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i graniu w gry.

Czy ten post był pomocny?