Skip to content

Virgin River Season 5: Grecki twórca Patrick Sean Smith nowym showrunnerem — oto jego pierwszy teaser

27 de lipiec de 2022
virgin river season 5 showrunner

Obywatele Dziewicza rzeka zaraz zasmakujesz grecki życie.

Patrick Sean Smith, twórca grecki i producentem wykonawczym W pogoni za życiemdołącza Dziewicza rzeka jako nowy showrunner na sezon 5, przejmując stery od poprzedniej showrunnerki Sue Tenney.

„Sue przeniosła się do innych projektów, a ja pracowałem nad Netflixem Serce Dolly Parton więc mieliśmy wcześniejszą relację”, mówi Smith dla TVLine. „Byłem już fanem i byłem bardzo podekscytowany, gdy przyszli do mnie z taką możliwością. Obsada bardzo troszczy się o program i fanów, a oni chcą zagrać w najlepszy możliwy program. Myślę, że robili to przez ostatnie cztery sezony, więc po prostu ułatwia mi to łapanie piłki i bieganie do sezonu 5 i później.

Smith ma dla niego swoją pracę, przyznając, że „odziedziczył niesamowitą grupę postaci… a także wielu klifów”. (Mówiąc o klifach, kliknij tutaj, aby przeczytać reakcję Alexandry Breckenridge na że Skręt Charmaine. Znasz to.)

„Dużo się dzieje i chwilę zajęło mi zrozumienie tego, co… [the characters have] wszyscy przeszli, dokąd zmierzają i dokąd chciałbym, żeby poszli” – mówi. „Chciałem, żeby było tak płynne, jak to tylko możliwe”.

Podczas gdy zaczynamy to bolesne oczekiwanie na nowe odcinki, oto mały spoiler od samego człowieka, który zaostrzy twój apetyt: „Sezon 5 rozpoczyna się zaraz po sezonie 4. Nie ma skoku czasu między czwartym a piątym”.

Twoje przemyślenia na temat sezonu 4? Nadzieje na sezon 5? Wrzuć je wszystkie w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?