Skip to content

Virgin River odnowiony na sezon 6 przed jesiennym powrotem na Netflix

20 de maj de 2023
virgin river renewed season 6 release date

To wymaga kolejki drinków w Jack’s: nie tylko Dziewicza Rzekapiąty sezon (wreszcie) pojawi się tej jesieni, ale Netflix odnowił także dramat na sezon 6!

Sezon 4, który powrócił w lipcu 2022 r., zakończył się kolejnym „czekaj, co?!” cliffhanger — ujawnienie, że bliźniaki Charmaine, z którymi była w ciąży od zarania dziejów, tak naprawdę nie należą do Jacka, jak wszyscy byli przekonani.

Inne wydarzenia na koniec sezonu obejmowały zaręczyny Jacka i Mela po tym, jak dowiedzieli się, że w rzeczywistości jest piekarzem bułek w jej piekarniku; Kaznodzieja ostatecznie zakończył sagę terroru Vince’a, uwalniając Paige i Christophera; Dr Cameron całkowicie przesadził ze swoimi przemyśleniami na temat związku Jacka i Mel; Ricky wysyłany na podstawowe szkolenie; i Denny wyznający Lizzie prawdę o swojej diagnozie choroby Huntingtona.

I zobaczymy, jak każdy z tych wydarzeń rozgrywa się w czasie rzeczywistym, gdy serial powróci. Patrick Sean Smith, który przejmuje obowiązki showrunnera od Sue Tenney, potwierdza w rozmowie z TVLine, że „sezon 5 rozpoczyna się zaraz po sezonie 4. Nie ma przeskoku czasowego między czwartą a piątą”.

Dziewicza Rzeka gwiazdy Alexandra Breckenridge jako Mel Monroe, Martin Henderson jako Jack Sheridan, Colin Lawrence jako kaznodzieja Middleton, Jenny Cooper jako Joey Barnes, Lauren Hammersley jako Charmaine Roberts, Annette O’Toole jako Hope McCrea, Tim Matheson jako Doc Mullins, Benjamin Hollingsworth jako Dan Brady , Grayson Gurnsey jako Ricky, Sarah Dugdale jako Lizzie, Zibby Allen jako Brie Sheridan, Marco Grazzini jako Mike Valenzuela, Mark Ghanimé jako Dr. Cameron Hayek i Kai Bradbury jako Denny Cutler.

Karta wyników telewizji strumieniowej TVLine została zaktualizowana, aby odzwierciedlała Dziewicza Rzekaodnowienie. Jakie masz nadzieje związane z sezonem 5 i dalszymi? Wrzuć je wszystkie w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?