Skip to content

Vin Diesel publikuje ekscytującą złośliwość dla fanów Riddicka

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632617336

Film science fiction z 2000 roku „Pitch Black” opowiada historię Riddicka (Vin Diesel) — skazańca, który trafia do więzienia, gdy statek, na którym się rozbija, ląduje na wrogiej planecie. Film zrodził jeszcze dwie sequele: „Kroniki Riddicka” z 2004 roku i „Riddick” z 2013 roku. Postać Diesela pojawiła się także w animowanym filmie krótkometrażowym „Dark Fury”, który posłużył jako pomost między „Pitch Black” a „The Chronicles of Riddick”. Ponadto aktor użyczył głosu bohaterowi w grach wideo „Escape from Butcher Bay” i „Assault on Dark Athena”, zgodnie z jego profilem IMDb.

Fani serii filmowej czekali na „Riddicka 4” od kilku lat, pomimo braku aktualizacji od osób zaangażowanych w franczyzę. Jednak ci, którzy zachowali nadzieję, otrzymali ekscytujące wieści od samego Diesela, który opublikował nową wiadomość dla fanów uniwersum „Pitch Black”.

Czwarty film o Riddicku już blisko

W poście na swojej stronie na Instagramie Vin Diesel udostępnił zdjęcie, na którym trzyma broń, z zajawką do podpisu. „Niesamowite dzisiejsze spotkanie, dzięki zespołowi, który wiesz kim jesteś… Powiedzmy, że Furia może bliżej niż myślisz. #Riddick” – napisał.

„Furya” to długo oczekiwany czwarty film w serii „Riddick”. Fabuła obejmuje powrót Riddicka na swoją rodzinną planetę, ale niewiele wiadomo poza tym. Riddick szukał już swojej ojczyzny w ostatnim filmie i jest podobno jednym z ostatnich Furianów. Oprócz samego Diesela, drugą siłą napędową serii filmów był David Twohy, który wyreżyserował wszystkie trzy filmy. Twohy napisał także drugi i trzeci film oraz współautor pierwszego. Diesel wcześniej rozmawiał z Total Film o zaangażowaniu reżysera w czwarty projekt, zauważając, że napisał scenariusz, co sprawia, że ​​prawdopodobnie wróci również do obowiązków reżyserskich.

Data premiery kolejnego filmu nie została jeszcze ogłoszona, ale fani nie powinni oczekiwać, że trafi on do kin co najmniej do 2023 roku.

Czy ten post był pomocny?