Skip to content

Unia Oskarża Akademię Muzeum „Akcji Antyzwiązkowych”; Strony w „produktywnych rozmowach” – aktualizacja

6 de lipiec de 2022
02 yAcademy Museum 21 09 RPBW 1943 e1653609298976

ZAKTUALIZOWANO, 21:15: Środowa konferencja prasowa została zawieszona, ponieważ związek twierdzi, że prowadzi „produktywne rozmowy” z Muzeum Akademii. „Kierownictwo Academy Museum Workers United prowadzi owocne rozmowy z naszym pracodawcą, Academy Museum of Motion Pictures. W świetle tych wydarzeń postanowiliśmy zawiesić naszą środową poranną konferencję prasową, aby umożliwić dalsze rozmowy”.

WCZEŚNIEJ O 15:33: Związek, który chce reprezentować ponad 200 pracowników zatrudnionych w Muzeum Filmów Akademii, oskarża kierownictwo o „działania antyzwiązkowe”. Związek, Academy Museum Workers United, zorganizuje w środę rano wirtualną konferencję prasową, aby przedstawić swoje skargi.

„Muzeum Akademii zatrudniło antyzwiązkowych prawników z Littler Mendelson, tej samej firmy, z której korzystały antyzwiązkowe wysiłki Starbucka, pokazując, że nie honorują swojego zobowiązania do zachowania neutralności, gdy pracownicy organizują swój związek”, powiedział AMWU w oświadczeniu. „Po tym, jak pracownicy upublicznili swój związek, Muzeum Akademii zmieniło opis stanowiska dla całej grupy pracowników, tych w Visitor Experience, aby zaklasyfikować ich jako ochroniarzy, dzięki czemu nie znaleźli się w grupie negocjacyjnej. Visitor Experience to największy dział w muzeum.”

AMWU twierdzi, że większość pracowników muzeum podpisała karty upoważniające do utworzenia związku i stara się o dobrowolne uznanie muzeum „w celu uniknięcia długiego i kosztownego procesu wyborczego” za pośrednictwem Krajowej Rady ds. Stosunków Pracy.

Bill Kramer zabiera dyrektora generalnego Akademii Filmowej na kilka tygodni przed terminem; Dyrektor ds. operacyjnych Christine Simmons na zewnątrz

„Pracownicy decydują się na utworzenie związku, aby zająć się warunkami pracy, płacami i świadczeniami, a także mieć silny głos pracowników, aby poprowadzić tę instytucję do bardziej sprawiedliwej, sprawiedliwej i integracyjnej przyszłości” – powiedział związek.

AMWU, który twierdzi, że ma poparcie kalifornijskiej Rady IATSE „w wzywaniu Muzeum Akademii do uznania AMWU”, jest częścią Amerykańskiej Federacji Pracowników Stanowych, Powiatowych i Miejskich, która jest największym związkiem zawodowym pracowników publicznych w Stanach Zjednoczonych Państwa.

Czy ten post był pomocny?