Skip to content

Ulubiona postać gwiazdy biura BJ Novaka z serialu może nie być tym, czego się spodziewasz

2 de sierpień de 2022
l intro 1659465212

Niebieska koszula Ryan Howard The Office

Istnieje wiele powodów, dla których „Biuro” jest nadal obserwowane przez masy prawie dekadę po jego finale wyemitowanym w NBC. Od komediowych momentów po wzruszające fabuły, „Biuro” ma po prostu wszystko. Dziecinne wybryki Michaela Scotta (Steve Carell) są legendarne, ale jego szczere odejście z Dunder Mifflin jest równie godne uwagi.

Oprócz fabuły, największą atrakcją serialu może być po prostu obsada postaci. Pracownicy oddziału Scranton nie mogli się bardziej różnić od siebie, co zapewnia dość interesującą dynamikę w biurze. W zespole sprzedaży, Dwight Schrute (Rainn Wilson) osiągający dobre wyniki regularnie kłóci się z Jimem Halpertem (John Krasinski), który spędza większość dnia na robieniu kawałów sąsiadowi przy biurku.

W księgowości zimna i kochająca koty Angela Martin (Angela Kinsey) jest bezpośrednim kontrastem do niezbyt mądrego Kevina Malone’a (Brian Baumgartner). Z powrotem w załączniku jest Kelly Kapoor (Mindy Kaling), która uwielbia dramaty, plotki o celebrytach i ma obsesję na punkcie chłopców, głównie Ryan Howard (BJ Novak), który otwarcie wyraża irytację wobec swojego miejsca pracy.

Biorąc pod uwagę wyjątkowo wyjątkowe cechy osobowości postaci, niektórym zagorzałym fanom może być trudno wybrać ulubionego. Każdy ma swój udział w dobrych i złych momentach, co oznacza, że ​​czyjś ulubiony może się zmienić w zależności od odcinka. Warto zauważyć, że Novak najwyraźniej czuje się niezachwianie silny w stosunku do dwóch postaci, z których obie mogą być zaskakujące.

Jego ulubionymi postaciami są Michael Scott i Toby Flenderson

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na żywo monitorowanej przez Chicago Tribune fan poprosił BJ Novaka o ujawnienie swojej ulubionej postaci w „Biurze”. W odpowiedzi Novak wymienił dwie, z których pierwszym był kierownik regionalny oddziału Scranton, Michael Scott. Według Novaka ludzie często „nie doceniają” wyboru głównej postaci jako swojego ulubionego, ale nie wstydził się przyznać, że zawsze kocha gwiazdę.

„Myślę, że ludzie często pomijają główną postać, aby pokazać, jak głęboko są w serialu” – powiedział Novak. „Ale nie było nikogo takiego jak Michael Scott”. Dodał również, że szczególnie podobał mu się występ Carella w sezonie 2, odcinku 12 („The Injury”), kiedy Michael przypadkowo grilluje stopę na grillu George’a Foremana. „Żadna inna postać nie mogła tego zrobić” – powiedział.

Jeśli chodzi o postać poboczną, która zajmuje szczególne miejsce w jego sercu, Novak mianował kierownika działu kadr Toby’ego Flendersona (Paul Lieberstein). To ironiczny wybór, biorąc pod uwagę głęboką nienawiść Michaela do Toby’ego, który nie jest najpopularniejszym facetem w Dunder Mifflin. Jest jednak coś w łagodnej postaci, która bardzo lubi Novaka. „Za każdym razem, gdy jest na ekranie, po prostu się rozpromieniam” – powiedział. „Jest taki prawdziwy i zabawny i ma świetne wyczucie czasu”.

Steve Carell i Paul Lieberstein również mają uznanie dla swoich postaci

Michael i Toby w stołówce?

Michael i Toby mogą nie od razu przyjść do głowy komuś, kto myśli o swojej ulubionej postaci z „Biura”. Ale podobnie jak BJ Novak, Steve Carell i Paul Lieberstein, mają silne powinowactwo do swoich ekranowych postaci.

Chociaż niektóre momenty w „Biurze” nie przeszły zbyt dobrze, Carell podkreślił, że żaden kierownik regionalny nigdy nie miał za sobą złośliwości. W książce „Welcome to Dunder Mifflin: The Ultimate Oral History of The Office” wyjaśnił: „[Michael] cały czas wkładał nogę do ust, mówiąc niestosowne rzeczy, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek cenił jeden typ osoby ponad jakikolwiek inny. I w ten sposób myślę, że był bardzo czystym charakterem… Po prostu nie sądzę, aby jego serce było twarde wobec kogokolwiek”.

Jeśli chodzi o Toby’ego, Lieberstein ujawnił w wywiadzie dla Today, że większość komediowego uroku jego postaci to jego niezdolność do emocjonalnego. Powiedział: „Kiedy miałeś niektóre z tych naprawdę oburzających postaci, jego reakcja wydaje się po prostu tak płaska i spokojna, że ​​myślę, że to trochę wzmacnia niektóre inne postacie i na pewno rozwścieczyło Michaela”.

Lieberstein dodał, że znaczna część osobowości Toby’ego – zwłaszcza jego zdolność do niezamierzonego rozgniewania Michaela – została napisana bezpośrednio na planie, linijka po linijce. W rzeczywistości wielu fanów może nie zdawać sobie sprawy, że Lieberstein był pisarzem w „Biurze” przez wszystkie dziewięć sezonów, oprócz reżyserowania i innych obowiązków.

Żadna z postaci nie może być kochana przez masy, ale jasne jest, że dwoje aktorów, którzy ożywili ich, zawsze będzie ich bronić i wspierać. Dodatkowo Novak zawsze będzie miał ich plecy.

Czy ten post był pomocny?