Skip to content

Ultimate Spider-Man’s Drake Bell chciał zagrać bohatera, którego Amazon już obsadził

13 de kwiecień de 2023
l intro 1681419352

Kreskówki telewizyjne

Drake Bell na wydarzeniu Thirst Project

Nie tak dawno Drake Bell grał niesamowitego superbohatera. Nie mówimy o jego roli w filmie o superbohaterach, ale jeśli pamiętasz, ożywił legendarnego robota ściennego Marvela w filmie Ultimate Spider-Man. Serial animowany Disney XD dał fanom kompletną historię Spidey, w której Bell użyczył głosu Peterowi Parkerowi. Jednak granie najbardziej znanego bohatera na świecie nie było dla niego wystarczające, ponieważ jego wzrok skupił się na innym superbohaterze na długo przed tym, zanim Amazon dostał go w swoje ręce.

„Niezwyciężony” Bell natychmiast odpowiedział, gdy Brandon Davis z Comicbook.com zapytał aktora o jego wymarzoną rolę superbohatera w 2015 roku. „Muszą zrobić film lub program telewizyjny” Niezwyciężony ”. Muszą to zrobić tak bardzo, a ja zagraj w Niepokonanego”.

Odpowiedź Bella nie tylko pokazuje, że jego wiedza na temat komiksów jest głębsza niż w przypadku popularnych bohaterów Marvela i DC, ale wyprzedził czasy, ponieważ później wkroczył Amazon i ożywił nieprawdopodobnego bohatera Roberta Kirkmana w Prime Video. Z sezonem 2 na horyzoncie rola Niezwyciężonego należy całkowicie do Stevena Yeuna, ale może Kirkman mógłby znaleźć miejsce, w którym Bell mógłby się gdzieś wcisnąć.

Wciąż trwają prace nad filmem Invincible

Drake Bell musi widzieć przyszłość, ponieważ za kilka lat możemy oglądać program telewizyjny „Invincible” i film „Invincible”.

W 2017 roku The Hollywood Reporter ujawnił, że kreatywny duet Setha Rogena i Evana Goldberga ożywił superbohatera Roberta Kirkmana, a twórca podpisał się jako producent. Projekt milczał przez kilka lat, podczas których animowany „Niezwyciężony” dostał zielone światło na Amazonie. Jednak przed premierą w 2021 roku Kirkman potwierdził, że trwają prace nad pełnometrażową adaptacją.

„To wciąż bardzo dużo w fazie rozwoju. To się nie zmieniło. Po prostu zajmuje nam to dużo czasu” – powiedział Kirkman Entertainment Weekly, odnosząc oddzielną produkcję projektów do tego, jak branża traktuje Spider-Mana. „Istniały seriale animowane o Spider-Manie i filmy o Spider-Manie w tym samym czasie” – powiedział, tworząc interesujące połączenie z superfanem „Invincible”, Bellem, który zagrał w jednym z tych animowanych programów Spider-Mana. Podczas gdy Bell prawdopodobnie zestarzał się z roli Marka Graysona / Niezwyciężonego, chcielibyśmy zobaczyć, jak jego długoletnia miłość do serialu zapewniła mu miejsce w adaptacjach telewizyjnych lub filmowych.

Czy ten post był pomocny?