Skip to content

Ujawniono datę premiery finału Boruto: Naruto Next Generations, część 1

10 de marzec de 2023
Boruto1

W 2016 roku mangaka Ukyō Kodachi zaczął pisać Boruto: Naruto Następne pokoleniakontynuacja mangi Masashiego Kishimoto Naruto, jedna z najpopularniejszych serii mang, jakie kiedykolwiek napisano. Kodachi opuścił mangę po 13 tomach, a sam Kishimoto przejął obowiązki pisania Boruta. Boruta opowiada o przygodach tytułowego bohatera, syna Naruto, lata po zakończeniu Kishimoto Naruto fabuła. Choć dla wielu fanów kontrowersyjny, Boruta zyskuje na popularności i został zaadaptowany do trwającej serii anime w 2017 roku. Anime ostatecznie dobiega końca w 2023 roku, po sześciu latach na antenie, ale będzie więcej, ponieważ Crunchyroll ujawnił pewne informacje, które zamierzamy przedstawię Państwu w tym artykule.

W marcu 2023 Crunchyroll i Viz Media oficjalnie ogłosiły, że 26 marca 2023 r. Boruto: Naruto Następne pokolenia zakończy się na odcinku 293. Ale okazało się również, że ten odcinek oznaczałby dopiero koniec części 1 serii anime i że część 2 była w trakcie prac, chociaż nie ujawniono, kiedy moglibyśmy się tego spodziewać rozpocząć wietrzenie.

W dalszej części tego artykułu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o nadchodzącym finale części 1 Boruto: Naruto Następne pokoleniakontynuacja anime Naruto Shippuden. Powiemy, kiedy to nastąpi, czego można się po nim spodziewać i co przyniesie nam przyszłość, o ile Boruto: Naruto Następne pokolenia jest zaniepokojony.

Boruto: Naruto Następne pokoleniafinał części 1 – data premiery ujawniona!

Wydawnictwo Shueisha błagało Masashiego Kishimoto o rozpoczęcie kontynuacji Naruto manga zakończyła się w 2014 roku. Kishimoto odrzucił ten pomysł i zasugerował, że Mikio Ikemoto, artysta, który był asystentem Kishimoto od pierwszych rozdziałów Naruto, narysuj znak w jego miejsce. Nowa manga była reklamowana na stronie odliczania „Next Generation”. Serializacja tzw Boruto: Naruto Następne pokolenia ujawniono w grudniu 2015 r.

W grudniu 2016 roku ogłoszono adaptację anime podczas Jump Festa, z premierą zapowiedzianą na 5 kwietnia 2017 w TV Tokyo. W styczniu 2017 roku ogłoszono, że chociaż jest to adaptacja, anime będzie zawierało wiele oryginalnych historii. W lutym 2017 roku ogłoszono nowych głównych bohaterów i powracających starych bohaterów wraz z oryginalną obsadą głosową.

The Boruta serii anime nigdy nie udało się osiągnąć takiego samego poziomu popularności jak Naruto Lub Naruto Shippudenale udało mu się przywrócić kilku starych fanów i przyciągnąć szereg nowych, którzy następnie dogonili to, co wydarzyło się w Naruto. Teraz, po 293 odcinkach i sześciu latach na antenie, Boruto: Naruto Następne pokolenia zdaje się zbliżać do końca. To informacja potwierdzona w marcu 2023 roku przez Viz Media i Crunchyroll:

Jeśli chodzi o Crunchyroll, oficjalna informacja prasowa ujawniła nam, co następuje:

„Oficjalne konta i strona internetowa dla BORUTO: NASTĘPNE POKOLENIA NARUTO TV anime ogłosiło dzisiaj, że „Część 1” serialu zostanie wyemitowana jako ostatni odcinek z odcinkiem 293 26 marca, a „Część 2” dla BORUTO: NASTĘPNE POKOLENIA NARUTO seria jest obecnie w fazie rozwoju. Data rozpoczęcia „Części 2” nie została ogłoszona w momencie składania raportu.

Zapowiedziano także inne wydarzenia i działania związane z 20. rocznicą anime Naruto. Pierwszym z nich będą wybrane odcinki oryginalnej serii Naruto wyemitowane ponownie w lipcu, a następnie cztery zupełnie nowe odcinki we wrześniu. „NARUTO NA ŻYWO” — specjalna seria koncertów z udziałem KANA-BOON, CHICO z CHICO z Honeyworks, FLOW, Humbreaders, Anly i nie tylko — odbędzie się również 2 i 3 września w Makuhari Messe w Chibie. „NARUTO NA ŻYWO” nie planuje się transmisji strumieniowej poza Japonią”. (Źródło)

Poniższe ogłoszenie ujawniło kilka nowych informacji i chociaż początkowe informacje były zdecydowanie ponure Boruta fanów, producenci z pewnością nadrobili to ekscytującymi wiadomościami na temat przyszłości serii. Przede wszystkim, kiedy się o tym dowiedzieliśmy Boruta wkrótce się skończy, dowiedzieliśmy się również, że to dopiero pierwsza część anime, coś, czego do tej pory nie znaliśmy; wiedząc, jak druga część Naruto miał 500 odcinków, czyli dwa razy więcej niż pierwsza część, może czeka nas niespodzianka. Opierając się na tej informacji, otrzymaliśmy również potwierdzenie, że druga część jest już w fazie produkcji, chociaż nie podano daty premiery.

Ale otrzymaliśmy kilka innych wspaniałych wiadomości! Aby uczcić 20-lecie s Naruto anime, kilka odcinków oryginalnego anime zostanie wyemitowanych ponownie, prawdopodobnie w lepszej jakości, ale będą też cztery nowe odcinki Naruto anime też! Wszystko to rozpocznie się w lipcu 2023 r.; nie wiemy, ile odcinków zostanie wyemitowanych i kiedy pojawią się nowe odcinki, ale zakładamy, że nie potrwa to długo po premierze. .

Wreszcie zapowiedziano także specjalny cykl koncertów we wrześniu 2023 roku. Zakładamy więc, że ten rok będzie poświęcony Narutoco oznacza, że ​​oficjalna kontynuacja Boruta może się to wydarzyć pod koniec 2023 r. lub, co bardziej prawdopodobne, na początku 2024 r., co może wydawać się długie, ale biorąc pod uwagę nadchodzącą nową zawartość, jesteśmy pewni, że czas po prostu zleci.

  • Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?