Skip to content

TY, sezon 4: Miłość „powraca” w części 2, gdy Joe staje w obliczu swojego „największego i najwspanialszego” morderstwa — obejrzyj zwiastun

16 de luty de 2023
you season 4 part 2 trailer

W mieście pełnym niebezpiecznych nieznajomych czasami miło jest zobaczyć znajomą twarz. No wiesz, chyba że ta twarz należy do byłej żony, którą zabiłeś i wrobiłeś we własne morderstwo.

I to gdzie TY wchodzi. Netflix opublikował zwiastun części 2 czwartego sezonu thrillera (premiera 9 marca), w którym Victoria Pedretti powraca jako Love Quinn-Goldberg. A dla dodatkowego zastrzyku nostalgii, Joe i Love ponownie spotykają się w kultowej klatce, w której skończyło się tak wiele historii miłosnych z tego serialu.

Biorąc pod uwagę śmiertelny status Love, można założyć, że to ponowne spotkanie jest jedynie halucynacją ze strony Joe. I czy możesz winić faceta za postradanie zmysłów, biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się w części 1?

Pierwsze pięć odcinków, teraz przesyłanych strumieniowo na Netflix, kończy się zdemaskowaniem nowego kumpla Joe, Rhysa, jako tak zwanego „Eat the Rich Killer”. Co jeszcze ciemniejsze, Rhys grozi, że zrzuci wszystkie swoje morderstwa na Joe, jeśli nie zabije nieznośnie wulgarnego przyjaciela Kate, Roalda. Joe nie tylko nie zabija Roalda, ale przysięga, że ​​raz na zawsze pokona Rhysa, co jeszcze bardziej komplikuje decyzja Rhysa o kandydowaniu na burmistrza Londynu.

„Teraz jesteśmy w innym rodzaju filmu, takim, w którym wiemy, kto jest zabójcą, więc naprawdę bardziej skupia się na relacji między Joe a zabójcą” — mówi TVLine showrunnerka Sera Gamble. „Beztrosko określam to jako część sezonu o seryjnym mordercy. Nigdy nie widzieliśmy, żeby Joe rozmawiał z kimś, kto jest — nie wiem, czy możemy powiedzieć, że jest gorszy, ale jest tak samo zły. I powiem, że Rhys nie odczuwa takiego żalu i wstydu jak Joe. To jest dla nas fascynujące”.

TYW obsadzie czwartego sezonu znaleźli się Penn Badgley jako Joe/Jonathan, Tati Gabrielle jako Marienne, Charlotte Ritchie jako Kate, Lukas Gage jako Adam, Ed Speleers jako Rhys, Tilly Keeper jako Phoebe, Amy-Leigh Hickman jako Nadia, Niccy Lin jako Sophie, Aidan Cheng jako Simon, Brad Alexander jako Edward, Ozioma Whenu jako Blessing i Eve Austin jako Gemma.

Kliknij PLAY na powyższym filmie, aby po raz pierwszy obejrzeć część 2 sezonu 4 upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami i teoriami. Jak zakończy się ta historia?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?