Skip to content

TY sezon 4 zostanie podzielony na dwie części — Obejrzyj zwiastun, poznaj daty premiery

27 de wrzesień de 2022
you trailer

Profesor Joe Goldberg Jonathan Moore zobaczy TY Teraz.

Netflix w sobotę ogłosił, że TY Sezon 4 zostanie wydany w dwóch częściach — à la Dziwniejsze rzeczy 4:

Część 1 zostanie wydana w piątek 10 lutego 2023 roku.

Część 2 zostanie wydana dokładnie miesiąc później, w piątek 10 marca.

Ponadto streamer w ramach corocznego globalnego wydarzenia fanów Tudum zaprezentował zwiastun ujawniający nową postać Joe. „Nie jestem uroczym kierownikiem księgarni w Nowym Jorku. Albo sprzedawca w LA Lub kochający mąż na przedmieściach” – mówi. „Pozwól, że się przedstawię. Przeszedłem przez… trochę wyrafinowania.

Niechlujny „Professor Moore” mieszka w Londynie, podobnie jak bibliotek Marienne (w tej roli Tati Gabrielle). Jednak jak w zegarku Joe wydaje się być zakochany w jeszcze innej kobiecie: dyrektor galerii sztuki o imieniu Kate (w tej roli Czuć się dobrzejest Charlotte Ritchie). Jest jedną z 10 nowych postaci wprowadzonych w 83-sekundowym klipie, wraz z Nadią (Nawrócić się’s Amy Leigh Hickman), Rhys (Opactwo DowntonEd Speleers), Phoebe (EastEnders’ Tilly Keeper), Adam (Biały Lotos’ Lukas Gage), Simon (Diabły’ Aidan Cheng), Sophie (Niccy Lin), Gemma (Eve Austin), Connie (Dario Coates) i Blessing (Ozioma Whenu). Aby zobaczyć poszczególne zestawienia postaci, kliknij tutaj.

Po raz pierwszy ujawniono w kwietniu, że sezon 4 odbędzie się w Anglii, a nie w Paryżujak spekulowano po tym, jak Joe z Penn Badgley podążył za Marienne do City of Light w finale trzeciego sezonu.

„Każdy sezon serialu to nowe miejsce, nowa rozmowa o miłości z małą literą L”, powiedziała showrunnerka Sera Gamble TVLine w październiku 2021 r. „Byłabym podekscytowana, że ​​zagram w europejskim sezonie. Myślę, że to byłoby takie zabawne. Jedno z pytań, które zawsze zadajemy w tym programie, brzmi: „Do jakiej puli uprzywilejowanych dupków chcemy wrzucić Joego w następnej kolejności?”. A na całym świecie jest wiele niewykorzystanych basenów, jeśli tylko opuścisz granice Stanów Zjednoczonych”.

Czy nie możesz się doczekać? TY Sezon 4? Przyjrzyj się po raz pierwszy nowej obsadzie powyżej, a następnie dodaj komentarze swoimi reakcjami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?