Skip to content

Twórcy South Park przegapili tylko jeden termin (i obwiniają za to przerwę w dostawie prądu)

30 de marzec de 2023
l intro 1680150585

Cartman wyglądający na zaskoczonego z Kylem, Kennym i Stanem na boisku do koszykówki

Zespół kreatywny odpowiedzialny za „South Park” produkuje odcinki w zawrotnym tempie, co do minuty. Każdy odcinek ma sześć dni na emisję. Zespół, kierowany przez twórców Treya Parkera i Matta Stone’a, rozpoczyna pracę nad pisaniem, animacją, podkładaniem głosu i wszystkim innym w nowym odcinku dopiero po rozpoczęciu emisji poprzedniego odcinka z danego sezonu.

W ten sposób odcinek może zawierać najświeższe treści z dowolnego aspektu kultury lub popkultury. Ich podejście sprawia, że ​​stąpają po linie niebezpiecznie blisko premiery ostatniego odcinka. Wielkie brawa dla zespołu za to, że udało im się to zrobić, ponieważ tylko raz przekroczyli termin w całym długim okresie serialu.

15 października 2013 r. Przerwa w dostawie prądu w South Park Studios spowodowała ich pierwsze i jedyne opóźnienie w wydaniu nowego odcinka na czas. W komunikacie prasowym z dożywotniej sieci Comedy Central „South Park”, powiedzieli w noc, w której odcinek miał zostać wyemitowany: „Od animacji, przez renderowanie, po montaż i dźwięk, wszystkie ich komputery były wyłączone przez wiele godzin i nie byli w stanie skończ odcinek 1704 „Goth Kids 3: Dawn of the Posers” przed emisją dziś wieczorem”. Współtwórca Trey Parker powiedział w tym samym wydaniu: „Szkoda przegapić randkę, ale po tych wszystkich latach kuszenia losu, dostarczając program w ostatniej chwili, myślę, że to musiało się wydarzyć”.

Odcinek, który przegapił termin, nie jest tak naprawdę wyjątkowy

Odcinek „Goth Kids” sezonu 17 „South Park” został wyemitowany tydzień po pierwotnym zaplanowaniu i wylądował na Comedy Central 23 października 2013 r. Zamiast tego wypełnienie przedziału czasowego było ulubieńcem fanów, a fani odcinków myślę, że widzowie, którzy oglądają po raz pierwszy, powinni zagłębić się w „Scott Tenorman Must Die” z legendarnego już piątego sezonu serialu. epizod.

Recenzje opóźnionego odcinka były mieszane. Klub AV przyznał temu odcinkowi ocenę C i powiedział: „Niestety,” Goth Kids 3: Dawn of the Posers ”był dość słabym odcinkiem, którego najwyraźniej nie mógł naprawić dodatkowy nieoczekiwany tydzień czasu”. Na IMDb odcinek ma średnią ocen 6,8. Jednak IGN przyznał temu odcinkowi ocenę 7,7 na 10 i powiedział: „South Park” z tego tygodnia udowodnił, że gotyckie dzieciaki wciąż mają wystarczająco dużo materiału na [most of] jeszcze jeden odcinek”.

Goth Kids z „South Park” stali się ikonami w panteonie serialu, ale ten odcinek nie został uznany za wyjątkowy. Niestety wygląda na to, że ten odcinek zostanie zapamiętany jako jedyny, który nie dotrzymał szalonego, narzuconego sobie przez zespół „South Park” terminu.

Czy ten post był pomocny?