Skip to content

TVLine Items: Theo James w serialu Ritchie, koncert Hulu weterynarza skandalu i nie tylko

6 de listopad de 2022
theo james the gentlemen

Theo James może obecnie spędzać wakacje na ekranie w Biały Lotosale już czeka na swój następny koncert w telewizji: Aktor będzie główną gwiazdą serialu Guya Ritchiego na Netflixie Panowieoparty na filmie współscenarzysty/reżysera z 2019 r. o tym samym tytule, informuje nasza siostrzana strona Ostateczny termin.

James występuje w roli Eddiego Halsteada, „który odziedziczył pokaźną posiadłość ojca tylko po to, by odkryć, że znajduje się ona na szczycie imperium chwastów, którego właścicielem jest legendarny Mickey Pearson (w tej roli Matthew McConaughey)” — opisuje Deadline. „Czy ten prosty żołnierz jest w stanie opanować mroczne sztuki brytyjskiego podziemia przestępczego i przejąć kontrolę nad całą operacją?”

Ritchie napisał pilota razem z Matthew Readem (McMafia) i ma wyreżyserować dwa pierwsze odcinki oprócz pełnienia funkcji producenta wykonawczego.

Inne kredyty telewizyjne Jamesa obejmują Żona podróżnika w czasie, Sanditon oraz złoty chłopak.

Gotowy na nowsze wiadomości? Dobrze…

* Bellamy Młody (Syn marnotrawny, skandal) i Erica McCormacka (Wola i łaska) dołączyli do nadchodzącego dramatu Hulu Inna Czarna Dziewczyna jako stali bywalcy serii, zgodnie z ostatecznym terminem. Serial oparty na powieści Zakiyi Dalili Harris opowiada o Nelli, „asystentce redakcyjnej, która jest zmęczona byciem jedyną czarną dziewczyną w Wagner Books, więc jest podekscytowana, gdy Hazel zostaje zatrudniona. Ale gdy gwiazda Hazel zaczyna wschodzić, Nella wynurza się i odkrywa, że ​​w firmie dzieje się coś złego. Young wcieli się w szefa redaktora Nelli, który jest opisywany jako WASP z Hamptons, a McCormack wcieli się w założyciela i redaktora naczelnego Wagner Books.

* Peacock i Sky zamówili serial inspirowany thrillerem Fredericka Forsytha Dzień Szakala oraz nagradzana adaptacja filmowa z 1973 roku. Projekt „zagłębi się głębiej w kameleon niczym „antybohater” w sercu opowieści, w wysokooktanowym, kinowym, globtroterskim thrillerze „kot i mysz”, którego akcja toczy się pośród burzliwego geopolitycznego krajobrazu naszych czasów”. zgodnie z oficjalnym opisem.

* David Letterman przeprowadzi wywiad z ukraińskim prezydentem Wołodymyrem Zełenskim w samodzielnym odcinku Netflix Mojego następnego gościa nie trzeba przedstawiać z Davidem Lettermanempremiera jeszcze w tym roku.

* Avantika (Spin, pamiętnik przyszłego prezydenta) jest dołączony do roli głównej i produkcji wykonawczej Korona życzeńserial fantasy YA na żywo, zakorzeniony w mitologii hinduskiej, opracowywany w Disney+, oparty na drugiej książce Roshani Chokshi Królowa Dotknięta Gwiazdą duologia, na Termin.

* HBO wypuściło zwiastun dla Były tu Sezon 3, premiera piątek, 25 listopada, godz. 10.09:

Która z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudza Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?