Skip to content

Trzeci i ostatni sezon Dead to Me z datą premiery w listopadzie na Netflix

25 de wrzesień de 2022
dead to me season 2

Ponad dwa lata po tym, jak jego druga seria spadła na Netflix, Martwy dla mnie wreszcie ma datę premiery trzeciego i ostatniego sezonu.

Czarna komedia wypuści ostatnią partię odcinków w czwartek, 17 listopada, streamer ogłosił w sobotę w ramach globalnego wydarzenia dla fanów Tudum.

Nowe odcinki Martwy dla mnie zostały ostatnio wydane w maju 2020 r., A program został następnie odnowiony w lipcu tego roku. Ale produkcja w trzecim sezonie została później opóźniona z powodu zarówno pandemii koronawirusa, jak i diagnozy stwardnienia rozsianego gwiazdy Christiny Applegate, którą aktorka udostępniła na Twitterze w sierpniu 2021 roku.

„Cześć przyjaciele. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To była dziwna podróż” – napisał wtedy Applegate. „Ale byłem tak wspierany przez ludzi, że wiem, kto również cierpi na tę chorobę. To była trudna droga. Ale jak wszyscy wiemy, droga biegnie dalej. Chyba że jakaś dziura go zablokuje.

Jeśli twoja pamięć potrzebuje trochę odświeżenia, Martwy dla mnieDrugi sezon zakończył się wielkim klifem, w którym odurzony Ben (James Marsden) rozbił swój samochód w SUV-ie przewożącym Jen Applegate i Judy Lindy Cardellini, zanim uciekł z miejsca zdarzenia. W nowym zwiastunie przedstawionym w sobotę (i umieszczonym powyżej) Jen i Judy udają się po wypadku do szpitala, ale Jen jest w szczególnie trudnym stanie po kolizji. (Hej, może nosi ochraniacz na szyję, ale wciąż ma poczucie humoru!)

Obejrzyj Martwy dla mnie teaser powyżej, a następnie dodaj komentarz z nadziejami na ostatni sezon!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?