Skip to content

Tribbles w końcu pojawiają się na Picard

23 de marzec de 2023
l intro 1677675449

Kapitan Kirk otoczony przez tribble w Star Trek

Zawiera spoilery dotyczące 3. sezonu „Star Trek: Picard”.Odcinek 6

„Star Trek: Picard” sezon 3 to oda do „Star Trek: Następne pokolenie”, popularnego serialu z 1987 roku.Serial z 1994 roku, w którym Jean-Luc Picard (Patrick Stewart) stoi u steru USS Enterprise. Wiele osób było podekscytowanych widokiem Picarda, Worfa (Michael Dorn), Willa Rikera (Jonathan Frakes), Geordiego La Forge (LeVar Burton), Doctor Beverly Crusher (Gates McFadden), Deanny Troi (Marina Sirtis) i Data (Brent Spiner) ) wszyscy znów razem pracują.

Ale to nie znaczy, że serial nie może oddać hołdu oryginalnemu „Star Trek”, od którego wszystko się zaczęło. A sezon 3, odcinek 6, „The Bounty”, zawiera łatwą do zauważenia pisankę uroczego, ale zadziornego zwierzęcia, które kiedyś intrygowało samego kapitana Jamesa T. Kirka (William Shatner).

Myśląc o oryginalnej serii „Star Trek”, wielu przypomni sobie sezon 2, odcinek 15, „The Trouble with Tribbles”. Handlarz przynosi puszyste zwierzęta na pokład Deep Space Station K-7, podczas gdy kapitan Kirk zostaje przydzielony do ochrony ładunku zboża, który jest tam przechowywany. Ze względu na ich szybką reprodukcję, zarówno stacji kosmicznej, jak i Enterprise grozi opanowanie przez tribble, ale przeciążenie tribble nie występuje w przypadku „Star Trek: Picard”.

Bardzo animowany tribble pojawia się w odcinku 6

W „Star Trek: Picard”, sezon 3, odcinek 6, „The Bounty”, Raffi Musiker (Michelle Hurd), Worf i Riker udają się do stacji Daystrom Instytutu Daystrom, aby odzyskać manifest projektu. Tam napotykają mnóstwo pisanek ze „Star Trek”, w tym panel przedstawiający szkielet kapitana Kirka i szklaną gablotę, w której znajduje się tribble. Stwór grucha, gdy Worf się zbliża, ale gdy się zbliża, tribble atakuje, przyklejając się do szyby. Worf jest zaskoczony, a Riker drażni się z nim, mówiąc: „Potężny Klingon zaskoczony jeszcze potężniejszym tribblem ataku”. Tribble i Klingoni są znani ze swojej wrogości wobec siebie, jak po raz pierwszy przedstawiono w „The Trouble with Tribbles”.

W wywiadzie dla „The Rich Eisen Show” William Shatner wyjaśnił, jak to było kręcić scenę, w której znajduje się w otoczeniu tribble. „W muchach był facet… rzucający we mnie tribble w jednej ze scen. I w końcu pomyślałem:” Cóż, wystarczy ”, a potem ponownie uderzył mnie tribble, co sprawiło, że było zabawnie” powiedział. Podczas gdy oryginalne tribble były wykonane z syntetycznego futra i gumy, nowa wersja w „Star Trek: Picard” wydaje się być dziełem animacji komputerowej, biorąc pod uwagę jej szybki ruch i rysunkowe cechy.

Czy ten post był pomocny?