Skip to content

Tragiczna historia Flipa z ulicznych banitów

21 de grudzień de 2022
l intro 1671639309

Tyler "Flip” Priddy mówi, w kapturze, z bliska

W 2013 roku Discovery Channel stworzył reality show „Street Outlaws”, który przedstawiał intensywny, niebezpieczny i wątpliwie legalny świat wyścigów ulicznych w Stanach Zjednoczonych. W następnej dekadzie „Street Outlaws” udało się zdobyć 14 sezonów. Nie tylko oryginalna seria wciąż trwa, ale popularność serialu spowodowała również znacznie większą serię, która obejmuje wiele spin-offów. „Street Outlaws: Najszybciej w Ameryce”, „Street Outlaws: End Game” i „Street Outlaws: Team Attack” to tylko kilka z wielu tytułów, które obecnie kwitną w uniwersum „Street Outlaws”.

Mając tak wiele do zrobienia, może być trudno przypomnieć sobie wcześniejsze sezony serialu, od których wszystko się zaczęło. Jednak większość hardcore’owych fanów pamięta Tylera „Flipa” Priddy’ego z pierwszego sezonu. Flip był członkiem oryginalnej grupy ulicznych kierowców w centrum serii. Niestety, po nakręceniu tylko jednego sezonu Flip zmarł nagle. Chociaż Flip nie jest jedyną śmiercią „Street Outlaws”, był pierwszym członkiem obsady, którego serial stracił, a jego śmierć pozostawiła niezatarte wrażenie. Oto historia Tylera „Flipa” Priddy’ego.

Flip pomógł Street Outlaws zabłysnąć

Chickasha w stanie Oklahoma jest centrum akcji „Street Outlaws” i jak się okazuje, Flip urodził się i wychował w tym samym mieście, stąd jego wczesna obsada (według The US Sun). Flip jeździł Chevy El Camino z 1980 roku, który wyróżniał się uderzającym i łatwo rozpoznawalnym samochodem. Oficjalna biografia serialu opisywała go jako kierowcę z „piwem w jednej ręce i papierosem w drugiej. A jeśli chodzi o wyścigi uliczne, gadanie nigdy się nie kończy”.

Flip nie była jedyną osobą, do której zwrócili się producenci. Jego długoletni przyjaciele Justin „Big Chief” Shearer i Chris „Kamikaze” Day również zostali zabrani na pokład. Może to być zaskoczeniem dla fanów, ale niektórzy z oryginalnej obsady nie byli pewni, czy chcą zrobić „Street Outlaws” – w końcu, biorąc pod uwagę, jak ogromna stała się seria, serial katapultował oryginalnych członków do wielkiego sukcesu. Mimo to, ponieważ wyścigi uliczne są nielegalne w wielu częściach kraju, wahanie przed zaangażowaniem się w serię byłoby zrozumiałe.

Chociaż Flip zmarł zaledwie po jednym sezonie, jego dziedzictwo jako jednego z oryginalnych członków ekipy pomogło serialowi wystartować. Z zamiłowaniem do rywalizacji i wyjątkową osobowością wyróżniał się spośród pozostałych absolwentów sezonu 1. Wygrał również zdecydowaną większość swoich wyścigów w serialu, udowadniając, że jest jednym z fundamentów serii. Krótko mówiąc, fani dobrze go przyjęli.

Nawet teraz jego przyjaciele wspominają go czule w serialu i jasne jest, że za nim tęsknią. Jego ukochany El Camino został przekazany Kamikaze i do dziś jest prezentowany w programie (via Tuko). Mimo że minęło prawie 10 lat od śmierci Flipa, jego spuścizna żyje w całej serii. „Street Outlaws” przedstawił go nawet w odcinku retrospekcji, który został wyemitowany w 2021 roku.

Flip zmarł przed premierą Street Outlaws

Tyler "Flip” Priddy mówi

Po nakręceniu pierwszego sezonu „Street Outlaws” Flip zmarł w wieku 31 lat. Program nawet nie zaczął być emitowany, więc nigdy nie zobaczył sukcesu, który odniósł ekipa niemal natychmiast. Pozostawił żonę Amber i czwórkę dzieci.

Biorąc pod uwagę, jak wiele niepewności otaczało program, Flip prawdopodobnie nigdy nie wyobrażał sobie, że może być tak popularny nawet po tylu latach. Chociaż Flip mógł tego nie dożyć, zapewnił sobie spuściznę, pomagając katapultować swoich przyjaciół do sławy. Co najważniejsze, zachowali pamięć o nim żywą i kopiącą, czyniąc z „Street Outlaws” coś, z czego wszyscy zaangażowani mogliby być naprawdę dumni.

Okoliczności śmierci Flipa były ukrywane przed opinią publiczną przez jego przyjaciół, rodzinę i gwiazdy. Jedyne, co zostało potwierdzone, to to, że był w domu w czasie swojej śmierci i nie miało to nic wspólnego z wyścigami ulicznymi – powszechne przypuszczenie, biorąc pod uwagę potencjalne niebezpieczeństwo związane z takim sportem. Oprócz tej części informacji, przyjaciele i rodzina Flipa poprosili o poważne potraktowanie jego prywatności, ponieważ woleliby zachować okoliczności dla siebie (za pośrednictwem Celebrity Net Worth).

Czy ten post był pomocny?