Skip to content

Tom Holland przedstawia „spektakularną” scenę walki w Spider-Man: No Way Home

19 de listopad de 2021
l intro 1637340830

Niegdyś szokujący strażnik tajemnicy MCU, Tom Holland, wykonał tak dobrą robotę, pozostając cicho przed swoim nowym, trzecim występem solo „Spider-Man: No Way Home”, że powinien otrzymać medal za swoje wysiłki. Nawet po wzięciu udziału w wielkim ujawnieniu ostatniego zwiastuna filmu w tym tygodniu, bez wątpienia istnieje skarbnica drobnych szczegółów, z których aktor jeszcze nie wyszedł w historii, która może, ale nie musi, zobaczyć, jak niektórzy byli bandyci wracają do akcji.

Mając to na uwadze, obecnemu robotowi ściennemu udało się ujawnić kilka ekscytujących szczegółów dotyczących „No Way Home”. A konkretnie, ile żniwo wywarły na nim niektóre z najbardziej ryzykownych scen. Pomiędzy tym a debiutem w roli Nathana Drake’a w nowym filmie „Uncharted”, Holland naprawdę posuwa się do granic możliwości jako jedna z najmłodszych gwiazd akcji na świecie. Jednak w jego następnej przygodzie jako Spidey zobaczymy, jak wykonuje się w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Nigdy wcześniej nie widziałeś takiego Spider-Mana

Przemawiając na ostatnim wydarzeniu ostatniego zwiastuna (przez Games Radar), Holland powiedział rozreklamowanej armii fanów, czego możemy się spodziewać po jednej z najważniejszych walk w filmie. „W tym filmie zobaczysz styl walki, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś w filmie o Spider-Manie… Zaprojektowali te walki, żeby was zszokować, żeby naprawdę postawić was na plecach”.

Upewniając się, że nie zdradzisz zbyt wiele (jak jest to wymagane dla każdej gwiazdy MCU), Holland przypomniał sobie, jak duże straty wywarły na nim niektóre filmy. „Kiedy kręciliśmy w szczególności tę jedną scenę, uważam, że jest to scena 35-beatów między mną a jednym ze złoczyńców i kręciliśmy ją w kółko przez trzy lub cztery dni, i pamiętam, że wszystkie moje kłykcie były krwawe i byłem wykończony, walczyliśmy i walczyliśmy” – wspomina aktor.

Biorąc to pod uwagę, aktor zasugerował, że nawet przy całej tej wyczerpującej, ciężkiej pracy, wypłata bez wątpienia będzie tego warta. „Szczerze mówiąc, to było okropne, to był taki trudny czas. Ale w filmie jest tak spektakularny i tak przytłaczający, że nigdy nie widziałeś Petera Parkera takiego jak on”.

Możemy sami osądzić, kiedy „Spider-Man: No Way Home” w końcu wejdzie do kin w USA 17 grudnia i kin w Wielkiej Brytanii 15 grudnia.

Czy ten post był pomocny?