Skip to content

Tom Holland ożywa jako Atlantis: The Lost Empire’s Milo Thatch w oszałamiającej grafice fanów

3 de październik de 2022
l intro 1664488676

Tom Holland pozuje

Chociaż data premiery nie została jeszcze potwierdzona, najnowszy projekt Toma Hollanda „The Crowded Room” wkrótce pojawi się na Apple TV+. Podczas trasy prasowej „Uncharted” Holland wyjaśnił, że zrobi sobie przerwę od aktorstwa (poprzez CinePOP). Niedawno na jego Instagramie pojawiło się ogłoszenie, że weźmie trochę czasu z mediów społecznościowych ze względu na zdrowie psychiczne.

Ma to sens, ponieważ Holland przeskakuje od jednego hitu do drugiego, spędzając dużo czasu w przebraniu Spider-Mana. Oprócz „The Devil All the Time” i „Cherry” Netflixa większość holenderskich występów to Peter Parker w Marvel Cinematic Universe. W szczególności miał dwa filmy solo, gdy postać pojawiła się stosunkowo szybko po „Avengers: Endgame” z „Spider-Man: Far From Home” i „Spider-Man: No Way Home” (przez IMDb).

Chociaż Holland jest najbardziej znany z roli Spider-Mana, wciąż udało mu się zbadać inne możliwości. W 2020 roku wystąpił w roli Iana Lightfoota u boku Barely Lightfoot Chrisa Pratta w filmie animowanym „Onward”. Film otrzymał bardzo pozytywne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków (poprzez Rotten Tomatoes). Wielu fanów wyobraża sobie Holandię w innych animowanych rolach — nawet z klasyków Disneya, które można by przerobić na aktorów na żywo, takich jak „Atlantis: The Lost Empire”.

Chociaż w 2001 roku radził sobie stosunkowo słabo w kasie (poprzez Box Office Mojo), wielu fanów często uważa to za niewiarygodne (poprzez Reddit). Teraz artysta wyobrażał sobie Hollanda jako głównego bohatera filmu, Milo Thatcha.

Tom Holland świetnie wygląda jako Milo Thatch z Atlantis: The Lost Empire

Artysta koncepcyjny Joel Torres ujawnił niedawno cyfrowo renderowany obraz Toma Hollanda jako Milo Thatcha z „Atlantis: The Lost Empire” w poście na Instagramie i jest oszałamiający. Holland dobrze pasuje do tego wyglądu dzięki okrągłym okularom, naszyjnikowi z niebieskim diamentem i podkoszulkowi, które przedstawia postać w animowanym filmie. Wielu fanów w komentarzach wydawało się aprobować Holandię jako postać. U/normanizer powiedział: „100% to by zadziałało”. Inni, tacy jak u/dewell_parrales, wolą nawet Hollanda w roli Milo zamiast jego roli Nathana Drake’a w „Uncharted”.

Jednak grafika koncepcyjna spotkała się również z umiarkowaną dezaprobatą ze strony fanów, którzy chcieliby, aby inni aktorzy mieli okazję uczestniczyć w akcji na żywo. U/brennanmann1 powiedział: „Nie. Jestem nim zmęczony. Jest we wszystkim”. U/alfredo.hidalgo zaoferował nawet aktorowi Eddie Redmayne jako kolejną opcję dla postaci, jeśli kiedykolwiek wydarzy się remake na żywo.

Niestety, jeśli chodzi o film akcji na żywo „Atlantis: The Lost Empire”, pojawiły się tylko plotki i spekulacje. Współreżyser filmu animowanego, Kirk Wise, wyjaśnił w 2021 roku, że słyszał tylko wsparcie online, ale nic od Disneya. Współreżyser Gary Trousdale powiedział, że Disney nie ma na to planów (przez Newsweek). Tylko czas pokaże, czy to się kiedykolwiek zdarzy, a jeśli Holland ma być przywiązany, z pewnością będzie to kilka lat w przyszłości, biorąc pod uwagę jego przerwę w branży.

Czy ten post był pomocny?