Skip to content

Todd Helbing wymienia aktorów z Smallville, których chciałby zobaczyć w Supermanie i Lois — na wyłączność

7 de lipiec de 2022
l intro 1657218755

Tyler Hoechlin w okularach

Fani Arrowverse mogą cieszyć się obszernym katalogiem treści od czasu debiutu „Arrow” w 2012 roku. Jednak jeden program utorował drogę strażnikom Star City na długo przed tym, jak Stephen Amell został pierwszym bohaterem Arrowverse. Chociaż seriale o superbohaterach mają długą historię w telewizji, The WB-turned-The CW rzucił okiem na zwykłych podejrzanych w prequelu „Supermana” „Smallville”.

Z Tomem Wellingiem w roli Clarka Kenta, Michaelem Rosenbaumem jako Lexem i Ericą Durance jako Lois Lane, serial obejmował 10 sezonów tego arcydzieła dorastania i potwora tygodnia. Jednak Arrowverse widziało wiele skrzyżowań z prequelem między występem Erici Durance w „Supergirl” jako biologiczna mama Supergirl, Alura Zor-El, a epizodami „Crisis on Infinite Earths”, w których Durance i Welling powtórzyli swoje role w „Smallville”.

Dodatkowo producent „Superman & Lois” Todd Helbing napisał odcinek „Hero” sezonu 7 „Smallville” wraz ze swoim bratem Aaronem. Podczas ekskluzywnego wywiadu z Toddem Helbingiem producent ujawnił, których aktorów ze „Smallville” chciałby zobaczyć w „Superman & Lois” — i którzy klasyczni złoczyńcy są na jego liście życzeń w serialu.

Smallville spotyka… Smallville

Na temat crossovera „Crisis on Infinite Earths” i którego aktorzy „Smallville” Helbing chciałby zobaczyć w „Superman & Lois”, producent powiedział: „Opuściłem „The Flash” podczas tej części „Crisis”. Nie miałem szczęścia, żeby nikogo poznać”. Jeśli chodzi o fabułę, dodał: „Uwielbiam to, co zrobili z Tomem Wellingiem i Eriką, że byli małżeństwem, a ta farma jest tak kultowa. Chciałbym zobaczyć jednego z tych dwóch w naszym programie. Nie jestem pewien, jak jeszcze byśmy je zmieścili, ale to byłaby świetna zabawa”.

Na sugestię, by w jakimś stopniu zaangażować Michaela Rosenbauma w serialu, nawet jeśli nie jest to Lex, Helbing powiedział: „Wiesz co, to dobry punkt. Jest fantastyczny. Był niesamowitym Lexem”. Dobra, internet. Wiesz, co zrobić, jeśli nie możesz się doczekać powrotu Rosenbauma do Smallville z gangiem „Supermana i Lois”.

W przypadku aktorów i reżyserów, których Helbing chciałby zobaczyć w serialu, zauważył: „Nie będę wdawał się w konkrety ani konkretne role, ponieważ mogą to być ludzie, których my [might] skontaktuj się z nami, ale bardzo chciałbym, aby w pewnym momencie w serialu pojawił się Tom Cavanagh”. Kontynuował rozważanie możliwości złapania aktora „The Flash”: „To byłaby świetna zabawa i to nie tylko na krześle reżysera. „

Mówiąc o reżyserach, Helbing ma na myśli kilku: „Chciałbym też dostać Kevina Tancharoena. Pracowałem z [him] wiele razy w „Mortal Kombat” i „Flash”, a on jest teraz tak zajęty, ale ciągle do niego docieram, jak co kilka miesięcy, i nakłonię go do wyreżyserowania jednego z naszych odcinków.

Zabijanie złoczyńców

Tom Cavanaugh o Flashu

Helbing ma na myśli więcej niż kilku złoczyńców z listy życzeń dla „Supermana i Lois”, które prawdopodobnie są marzeniami o myśleniu życzeniowym. „Prawdopodobnie wszyscy, których będą używać w funkcjach. To jedna z tych rzeczy [where], przed każdym sezonem lub zazwyczaj pod koniec sezonu, otrzymamy talię z DC, która pokazuje nam złoczyńców, których możemy użyć” – wyjaśnił Helbing. im, czasami nie. DC jest niesamowicie chętna do współpracy, więc zawsze była fantastyczna”.

Helbing ma oko na jednego złoczyńcę, ale zdaje sobie również sprawę, że konfiguracja telewizora może nie oddawać tego sprawiedliwie. „Darkseid może być trudny do zdobycia w naszym programie, ale szczerze mówiąc, to niektórzy z tych złoczyńców… Nie wiem, jak moglibyśmy to zrobić w budżecie telewizyjnym, aby oddać im sprawiedliwość, więc to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie” – zauważył Helbing.

Finał drugiego sezonu „Superman & Lois” jest teraz transmitowany na stronie The CW.

Czy ten post był pomocny?