Skip to content

„This Fool”: Laura Patalano i Julia Vera dołączają do serialu komediowego Hulu Chrisa Estrady

27 de październik de 2021
Laura Patalano Julia Vera

EKSKLUZYWNY: Laura Patalano (Uznany) i Julia Vera (Elena z Avaloru) są stałymi bywalcami serialu u boku Chrisa Estrady w serialu komediowym Hulu Ten głupiec, od ABC Signature.

Napisane przez wschodzącego latynoskiego komika Estradę i Zbiorowy Twórcy Jake Weisman, Matt Ingebretson i Pat Bishop, w serialu występują Estrada jako Julio Lopez, samozwańczy „punkowa suka”, który nadal mieszka w domu i robi wszystko, aby pomóc wszystkim oprócz siebie. W półgodzinnym serialu Lopez pracuje w organizacji non-profit zajmującej się rehabilitacją gangów i stara się przezwyciężyć problemy ze współzależnością z rodziną, gdy porusza się po życiu klasy robotniczej w południowo-środkowym Los Angeles.

Patalano i Vera dołączają do wcześniej ogłoszonych stałych bywalców serialu, Frankie Quinones i Michelle Ortiz.

Patalano zagra Esperanzę. Silna, pragmatyczna, kochająca Esperanza mieszka ze swoim 30-letnim synem Julio i matką Marią (Vera). Esperanza kocha Julio i jest z niego dumna za swoją pracę w ośrodku odwykowym gangu Hugs Not Thugs, ale ma sposób na osłabienie Julio (między innymi mówi, że nie może naprawić jej dachu, ponieważ ma „ręce prawnika”) . Esperanza nie ma problemu z tym, by jej siostrzeniec, były gangster, a teraz były więzień Luis, mieszkał w jej domu, gdy ten wstał na nogi, i jest bardzo podekscytowana tym, że ma w pobliżu kogoś, kto może naprawić dach, co Luis twierdzi, że potrafi. Jednak Esperanza jasno mówi, że jeśli Luis zostanie, musi coś zrobić ze swoim życiem i może zacząć od pójścia do Uściski, a nie bandyci.

Vera wcieli się w Marię, matkę Esperanzy, mieszkającą z nimi babcię Julio. Jest opiekuńcza, religijna, kochająca, ale cicha i nostalgiczna. Maria ma zwyczaj wygłaszania złowieszczych proklamacji po hiszpańsku („Nadchodzi burza. Czuję to w kościach”), ale jedno z jej ogłoszeń trafia do domu jej wnuka, byłego con Luisa.

Estrada, Weisman, Ingebretsen i Bishop są producentami wykonawczymi wraz z Fredem Armisenem i Czarniawy EP Jonathan Groff. ABC Signature to studio.

Patalano pojawił się w pokazach takich jak Vida, Bosch, Polityk, Undone, Mayans MC, oraz Bezwstydny. Jej cykliczne osiągnięcia telewizyjne obejmują filmy Netflix Uznani, Showtime Słowo na L: pokolenie Qi Cartoon Network Wiktor i Valentino. Reprezentują ją Vince Lazzo w Inclusion Management, Jackie Lewis w LB Talent, Ferenc Laczko w SBV Talent oraz Daniel Hoff & Laura LaCombe w Daniel Hoff Agency.

Vera była głosem Babci Luizy przez trzy sezony w Disney’s Elena z Avaloru. Jej inne osiągnięcia to między innymi Adama Sandlera Śmieszna szóstka, cykliczna rola w Archiwum Xs i funkcja 2020 Stare sposoby. Reprezentowana jest przez Garry’ego Purdy’ego i Mike’a Baldridge’a w Momentum Talent and Literary Agency.

Czy ten post był pomocny?