Skip to content

The Watcher: Netflix wita Cię w najnowszym House of Horrors Ryana Murphy’ego — zobacz zwiastun

27 de wrzesień de 2022
The Watcher Trailer

amerykański horror autor Ryan Murphy wprowadza przerażający nowy sposób na potworny dom z potworami.

Netflix w sobotę (na swoim globalnym wydarzeniu fanów Tudum) zaprezentował pierwszy zwiastun najnowszej limitowanej serii Murphy’ego Obserwator, w którym zagrają Naomi Watts, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge, Margo Martindale i Mia Farrow, a premiera ma się odbyć w czwartek, 13 października.

Współtworzony przez Murphy i częstego współpracownika Iana Brennana, Obserwator — oparta na prawdziwej historii, o której więcej możesz przeczytać tutaj — skupia się na małżeństwie Cannavale i Watts, Nora i Dean Brannock. „Właśnie kupili swój wymarzony dom na idyllicznych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey, ale po włożeniu wszystkich swoich oszczędności w sfinalizowanie transakcji wkrótce zdają sobie sprawę, że okolica jest mniej niż przyjazna”, zgodnie z oficjalnym dziennikiem. „Ich lodowate powitanie szybko zamienia się w pełne, żywe piekło, gdy zaczynają napływać złowieszcze listy od kogoś, kto nazywa siebie „Obserwatorem”, terroryzując Brannocków do granic wytrzymałości, gdy złowrogie sekrety sąsiedztwa wychodzą na jaw”.

Wśród sąsiedzkich podejrzanych: „Jest zwariowana starsza kobieta o imieniu Pearl (Farrow) i jej brat Jasper (Terry Kinney), którzy zakradają się do domu Brannocków i ukrywają się w ich kasie. Jest Karen (Coolidge), pośrednik w handlu nieruchomościami i stara znajoma Nory, która sprawia, że ​​czują się, jakby tak naprawdę nie pasowali, oraz wścibscy sąsiedzi Mitch (Richard Kind) i Mo (Martindale), którzy wydają się nie rozumieć granic nieruchomości ”.

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć zwiastun, a następnie dodaj komentarze swoimi zgryźliwymi ocenami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?