Skip to content

The Watcher: Ryan Murphy próbuje sprzedać ci swój limitowany serial Netflix z „Open House” Jennifer Coolidge

9 de wrzesień de 2022
jennifer coolidge the watcher netflix promo

Pierwsza część marketingu limitowanej serii Ryana Murphy’ego Obserwator to teaser w dosłownym tego słowa znaczeniu. To także wybór.

Zamiast tradycyjnego zwiastuna Netflix oferuje trzyminutowy „otwarty dom” prowadzony przez pośredniczkę handlu nieruchomościami Karen Calhoun (w tej roli Biały LotosJennifer Coolidge). Kawałek jest grany prawie całkowicie prosto… z wyjątkiem kilku osobliwych momentów, które wskazują na coś znacznie bardziej złowrogiego. Weźmy na przykład, kiedy Karen sugeruje, że możesz zmieścić całego człowieka w szafce w domu. Albo kiedy odmawia rozsunięcia zasłon w sypialni, żeby nie zaglądać do środka „dziwni sąsiedzi”.

Współtworzony przez Iana Brennana (Ratched, Polityk) i premiera tej jesieni (data premiery TBA), Obserwator gwiazdki Bobby Cannavale (zakazane imperium) i Naomi Watts (również współpracująca z Murphym na WOJNA Sezon 2) jako małżeństwo Nora i Dean Brannock. „Właśnie kupili swój wymarzony dom na idyllicznych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey, ale po zainwestowaniu wszystkich swoich oszczędności w sfinalizowanie transakcji wkrótce zdają sobie sprawę, że okolica jest mniej niż przyjazna”, zgodnie z oficjalnym dziennikiem. „Jest zwariowana starsza kobieta o imieniu Pearl (Mia Farrow) i jej brat Jasper (Terry Kinney), którzy zakradają się do domu Brannocków i ukrywają się w ich szafce (ha!). Jest Karen (Coolidge), pośrednik w handlu nieruchomościami i stara znajoma Nory, która sprawia, że ​​czują się, jakby tak naprawdę nie pasowali, oraz wścibscy sąsiedzi Mitch (Richard Kind) i Mo (Margo Martindale), którzy wydają się nie rozumieć własności linie.

„Ich lodowate powitanie szybko zamienia się w pełne, żywe piekło”, słyszymy, „kiedy zaczynają napływać złowieszcze listy od kogoś, kto nazywa siebie „Obserwatorem”, terroryzując Brannocków do granic wytrzymałości, gdy złowrogie sekrety sąsiedztwa wychodzą na jaw. ”. (Seria oparta jest na prawdziwej historii, o której możesz przeczytać więcej tutaj.)

Kampania marketingowa dla Obserwator rozpoczął się w Los Angeles na początku tego tygodnia — i jest tak zwodniczy, że udało mu się oszukać Jeden dzień na raz producent wykonawczy Mike Royce, który opisał swoje zamieszanie w bardzo zabawnym wątku na Twitterze:

Czasami ekscytuje cię nowy program Jennifer Coolidge o rozbrajająco zwariowanej, błyskotliwej aktywistce, która infiltruje grupę „Karens” NIMBY, aby zbudować niedrogie mieszkania, ale potem zdajesz sobie sprawę, że to nie serial i to nie jest Jennifer Coolidge, a ty jesteś po prostu smutny pic.twitter.com/wE697t8j2s

— Mike Royce (@MikeRoyce) 8 września 2022

W drugim odcinku spotyka się z super gorącym lokalnym deweloperem nieruchomości (Jon Hamm) i są prawdziwe iskry, ale po prostu używa go, aby dostać się na ten parking, który zamienił się w stałe mieszkanie wspierające, ale cokolwiek chyba nie

— Mike Royce (@MikeRoyce) 8 września 2022

CZEKAJ TO JEST POKAZANIE?? ZOSTAŁEM WPROWADZONY I JESZCZE CAŁKOWICIE DOPROWADZONY https://t.co/KVQHTEMEXT

— Mike Royce (@MikeRoyce) 8 września 2022

PONOWNIE CHCĘ PODKREŚLIĆ, ŻE TO PRAWDZIWY POKAZ NA NETFLIXIE, KTÓRY SPRZEDAJE WIRUSOWĄ OFERTĘ I WSZYSTKO, CO ZROBIŁEM W POWYŻSZYM TWEETIE, BYŁO PODKREŚLONE BEZ DOKŁADNOŚCI, PONIEWAŻ NIE JESTEM TAK MĄDRY

— Mike Royce (@MikeRoyce) 8 września 2022

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?