Skip to content

The Night Agent odnowiony na sezon 2 w serwisie Netflix, zaledwie 6 dni po premierze

30 de marzec de 2023
night agent release date

Nocny agent powinien spodziewać się kolejnego telefonu, teraz, gdy Netflix odnowił bardzo wciągający thriller na drugi, 10-odcinkowy sezon.

Wiadomość pojawia się niecały tydzień po tym, jak sezon 1 trafił do giganta transmisji strumieniowej 23 marca.

Na podstawie powieści Matthew Quirka pod tym samym tytułem, Nocny agent podąża za Peterem Sutherlandem (w tej roli Gabriel Basso), agentem FBI niskiego szczebla, który pracuje w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni – aż do nocy, kiedy robi. Ten pilny telefon od Rose Larkin Luciane Buchanan popycha Petera do szybkiego i niebezpiecznego spisku, który ostatecznie prowadzi aż do Gabinetu Owalnego.

W obsadzie sezonu 1 znajdują się także Hong Chau (jako szef sztabu Białego Domu), Sarah Desjardins (jako córka wiceprezesa), Eve Harlow i Phoenix Raei (jako zabójcy/zakochane ptaki), Enrique Murciano (jako grubas Secret Service) oraz Fola Evans-Akingbola i DB Woodside (jako szczegóły Secret Service Drugiej Córki).

Warto zauważyć, że autor Matthew Quirk nie ma drugiej powieści z agentem FBI Sutherlandem.

„Ostatni tydzień był burzliwy, ponieważ w końcu mogliśmy się podzielić Nocny agent ze światem” – powiedział showrunner/EP Shawn Ryan w oświadczeniu. „Obserwowanie ogromnej reakcji na serial było wielką radością i jest wyrazem uznania dla naszej obsady, naszych scenarzystów, naszych reżyserów, naszej ekipy i naszych partnerów w Sony Pictures Television i Netflix. Nie moglibyśmy być bardziej dumni ani bardziej podekscytowani, że możemy rozpocząć sezon 2, aby podzielić się dalszymi przygodami Night Action z naszymi nowo odkrytymi fanami”.

Jinny Howe, wiceprezes ds. seriali dramatycznych w firmie Netflix, dodaje: „Jesteśmy dumni, że to widzimy Nocny agent zapewnić przełomowy występ i natychmiast zostać przyjętym na całym świecie. Shawn Ryan stworzył sensacyjny thriller szpiegowski, którego widzowie nie mogą się nacieszyć, z gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą Gabriel Basso, Luciane Buchanan i Hong Chau, a my jesteśmy tutaj, aby zapewnić im więcej akcji i suspensu, które kochają”.

Nie możesz się doczekać, aby uzyskać więcej Nocnej akcji?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?