Skip to content

Ten program z lat 90. odnowiony na sezon 2 Supersized w serwisie Netflix

3 de luty de 2023
that 90s show season 2

Leia Forman oficjalnie może doczekać się kolejnego lata w Point Place.

Netflix ogłosił to w piątek Ten program z lat 90 został przedłużony na sezon 2, który będzie składał się z 16 odcinków (w porównaniu z 10 odcinkami w sezonie 1). Wiadomość pojawia się zaledwie dwa tygodnie po premierze kontynuacji serii 19 stycznia.

„Wszyscy o godz Ten program z lat 90 byli bardzo podekscytowani ciepłą, entuzjastyczną reakcją na nasz pierwszy sezon” – powiedział w oświadczeniu współtwórca serialu i showrunner Gregg Mettler. „Nie możemy się doczekać powrotu do Point Place na kolejne lato pełne śmiechu i niespodzianek. Witaj 1996!”

Dodany Ten show z lat 70 twórcy Bonnie i Terry Turner: „W Point Place zdajemy sobie sprawę, że masz wiele możliwości rozrywki i cieszymy się, że wybrałeś nas. Mamy nadzieję, że będziemy się bawić przez długie lata. Żegnaj!”

The Ten show z lat 70 revival rozpoczyna się 15 lat po finale oryginalnego serialu w Fox. Jest rok 1995, a córka Erica i Donny, Leia (grana przez Callie Haverda), „odwiedza swoich dziadków na lato, gdzie nawiązuje więź z nowym pokoleniem dzieci z Point Place” — Gwen Ashley Aufderheide, Jay Mace Coronela, Maxwell Acee Donovan Nate, Ozzie (Reyn Doi) i Nikki (Sam Morelos) — „pod czujnym okiem Kitty i surowym spojrzeniem Reda”, zgodnie z oficjalnym logline.

W serialu oryginalnym występują Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith jako Kitty i Red Forman. Inni członkowie obsady, Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Wilmer Valderrama (Fez), Mila Kunis (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso), Don Stark (Bob) i Tommy Chong (Leo) wystąpili gościnnie w Sezon 1.

Dave Nemetz z TVLine przyznał kontynuacji serii ocenę „D+”, podczas gdy czytelnicy przyznali jej średnią ocenę „C+”.

Nasza karta wyników odnowienia przesyłania strumieniowego została zaktualizowana, aby odzwierciedlić Ten program z lat 90los. Nie możesz się doczekać sezonu 2? Wyłącz dźwięk w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?