Skip to content

The Night Agent: Eve Harlow opowiada o swojej zabójczej roli, wyrywaniu się i końcowej scenie „F–king Rad”

2 de kwiecień de 2023
Eve Harlow photo Julianne Kay

Tylko ostatnia sekcja tej funkcji zawiera dobrze oznaczone spoilery.

Przez 15 lat Eve Harlow nie pozwalała, by trawa rosła pod jej stopami, przeplatając role w serialach takich jak: Agenci SHIELD, The 100, ZabijanieKanada Strażnik, Tytani oraz thriller „Zła sztuczna inteligencja”. NASTĘPNY.

I wtedy Nocny agent dał jej pierścionek.

Zaadaptowane przez Shawna Ryana (Tarcza, PACNIĘCIE) z powieści Matthew Quirka o tym samym tytule, hit Netflix — który został wznowiony zaledwie sześć dni po premierze — śledzi Petera Sutherlanda (w tej roli Gabriel Basso), agenta FBI niskiego szczebla, który pracuje w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni… aż do nocy, kiedy to nastąpi robi.

Ten szaleńczy telefon od Rose Larkin Luciane Buchanan popycha zarówno Petera, jak i Rose do spisku, który prowadzi aż do Gabinetu Owalnego. Enigmatyczna Ellen Harlowa jest tam, by prześladować bohaterów na każdym cholernym kroku, jako połowa zespołu zabójców gołąbków. (WysokościPhoenix Raei gra Dale’a, partnera Ellen zarówno w miłości, jak i śmierci.)

w Nocny agent powieści, ten nieustępliwy zabójca jest starszym rosyjskim mężczyzną, który pracuje samotnie. Ale showrunner Shawn Ryan mówił o tym, że woli sprowadzić na dobrych facetów duet, który mógłby ze sobą rozmawiać, a tym samym pozwolić widzom zrozumieć ich psychikę.

„Kiedy Shawn i ja spotkaliśmy się po raz pierwszy” — powiedział Harlow w rozmowie z TVLine — „powiedział, że ma w głowie pomysł na parę zabójców, ale chciał ich przedstawić w ludzki sposób, a nie w tradycyjny sposób zabójcy — zupełnie bez serca i bez żadnych pragnień poza zabijaniem”.

Nocna agentka Eve Harlow EllenJak zauważa Harlow: „Postrzeganie jakiejkolwiek postaci jako jednowymiarowej jest błędem, ponieważ żaden człowiek nie jest jednowymiarowy”. Na przykład Ellen w pewnym momencie rozważa marzenie o życiu na amerykańskich przedmieściach, a może nawet o rodzinie. „Chodzi mi o to, że są to oczywiście bardzo zaniepokojeni ludzie – nie cofnę się przed tym” — mówi jej odtwórca. „Ale jednocześnie istnieje pragnienie połączenia i dopasowania się do pewnego stopnia, ponieważ bycie kimś takim na świecie, przez cały czas całkowicie poza nim, staje się samotne”.

Skłonność Ellen do „perukowania” była tymczasem rozkwitem Harlowa.

„Pomysł na peruki był tak naprawdę moim pomysłem” — śmieje się. „Podałem to Shawnowi, a on na to:” OK, spoko. Zobaczę, co myślą inni”.

Nocna agentka Eve Harlow EllenZ perspektywy czasu „Fakt, że wszyscy się na to zgodzili, jest trochę zdumiewający” — zauważa Harlow — „ponieważ często aktorzy mają pomysły i słyszymy „Tak”, ale potem już o tym nie wspominamy”. Ale w tym przypadku szefowa działu fryzjerskiego, Caroline Dehner, „miała niesamowity zestaw peruk, które według mnie pomogły mi w stworzeniu postaci i dodały szaleństwa” — emanuje Harlow. „Peruki były cholernie epickie, człowieku”.

Jako jedna z wielu złowrogich sił, które polują na bohaterów podczas 10-odcinkowego sezonu, Ellen jest główną Nocny agent postać. Jest także prawdopodobnie jedną z najbardziej aktywnych i dynamicznych ról, jakie Harlow kiedykolwiek grał, i to w niewykwalifikowanym megahicie. Ale Harlow zachowuje perspektywę.

„Myślę, że naprawdę trudno jest ocenić, co się stanie, kiedy się to robi” — przyznaje Harlow — „więc podszedłem do każdej części, biorąc po prostu to, co można z niej wyciągnąć w danym momencie.

„Oczywiście, że to rozumiem [The Night Agent] nie jest. nr 1 w 93 krajach na całym świecie” — jak mówi mi Internet!” ona dodaje. „Ale prawda jest taka, że ​​​​były inne programy, w których byłem częścią, które były dla mnie niezwykle ważne na poziomie osobistym, gdzie poznałem ludzi, którzy stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi”.

Przeglądając znacznie szerszy obraz, „Jestem po prostu bardzo wdzięczna za to, że jestem aktorką, która pracuje” — mówi Harlow, zanim pozwala rzucić okiem na swoje wychowanie. „Moja rodzina wyemigrowała z Rosji do Izraela do Kanady i było nas pięciu, śpiących na podłodze w jednej sypialni. Stamtąd pochodzę, więc fakt, że płacę rachunki grając, jest spełnieniem marzeń. To samo w sobie jest dla mnie zwycięstwem”.

A teraz porozmawiajmy o tym, gdzie skończyła Ellen-zabójczyni Nocny agent doszedł do konkluzji….

Nocna agentka Ellen umieraPEŁNY NOCNY AGENT SPOILERY PRZED… PEŁNE NOCNY AGENT SPOILERY NAJPIERW…

Ponownie wspominając swoje pierwsze spotkanie z Shawnem Ryanem, Harlow mówi, że ponieważ koncert trwał tylko osiem z 10 odcinków, zapytała showrunnera z góry: „Więc umrę, prawda?” Kiedy Ryan to potwierdził, Harlow potrzebował tylko dwóch prób, aby poprawnie odgadnąć sposób jej śmierci!

„Byłem jak:” Czy zostanę postrzelony w głowę? A on powiedział, że nie – wspomina. „Więc zapytałem:” Czy zostanę zepchnięty z wysokiego budynku? A on na to: „Skąd wiedziałeś?!”.

Odpowiedź Harlowa: „Ponieważ jestem superzłoczyńcą, muszę umrzeć w epicki sposób. A najbardziej epickie sposoby na śmierć to strzał w głowę lub zepchnięcie z wysokiego budynku.

Zastanawiając się nad intensywnym, pełnym akcji pożegnaniem Ellen, Harlow zachwyca się: „O mój Boże, to była świetna zabawa. I to jest szalone, ponieważ gotowy produkt ma jakieś trzy sekundy, ale filmowanie zajmuje tak dużo czasu i jest tak wiele elementów i tak wielu ludzi zaangażowanych, aby to wszystko się połączyło, a potem wygląda cholernie rad.”

Ten wspaniały styl obejmował konkretny wybór garderoby, który był ukłonem w stronę jednej ze wspomnianych „bardzo dobrych przyjaciół”, których Harlow dokonała podczas swoich podróży: NASTĘPNY u boku Fernandy Andrade.

„Ciekawostka: koszulka, w której Ellen umiera, jest dla zespołu męża Fernandy, Stick to Your Guns, ponieważ pomyślałem:” Ellen powinna być w koszulkach zespołu, ale nie chcę fałszywych, tandetnych koszulek zespołu. To musi być prawdziwy zespół i chcę, żeby był fajny. Więc pomyślałem: „Josh [James], czy mogę zobaczyć, jakie koszulki ma twój zespół? A on na to: „Jasne!”

„Dzięki takim rzeczom czuję, że życie i praca to efekt domina” — mówi Harlow. „To nie jest tak, że jedna rzecz przychodzi i zmienia wszystko. Nie, wszyscy sobie pomagają”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?