Skip to content

The Night Agent EP, Shawn Ryan, mówi o szybkim odnowieniu i swoim planie na sezon 2

4 de kwiecień de 2023
the night agent

Jeśli myślisz Ty byli zaskoczeni, jak szybko odnowiono Netflix Nocny agent w sezonie 2 ustaw się w kolejce za showrunnerem Shawnem Ryanem.

„To było Więc szybko” – zachwycał się Ryan podczas poniedziałkowego poranka Zoom z TVLine.

„Chodzi mi o to, że powiedziano mi, że nie powinniśmy spodziewać się żadnych wiadomości o podniesieniu do co najmniej miesiąca po rozpoczęciu serialu” — powiedział Ryan, odnosząc się do dobrze ugruntowanej tendencji Netflix do sprawdzania, jak program radzi sobie w ciągu pierwsze 28 dni od wydania. „A potem w zeszły wtorek rano” — cztery dni po tym, jak thriller z DC wypuścił 10 odcinków — „wydano numery i myślisz:” O mój Boże ”. Mimo to „Nadal myślałem, że idą byśmy trochę poczekali”.

„Liczby”, do których odnosi się Ryan, to wewnętrzne listy Top 10 Netflix, które 28 marca pokazały, że Nocny agent znalazł się w pierwszej dziesiątce w co najmniej 93 krajach.

„Dosłownie dostaliśmy [renewal] zadzwoń następnego ranka” – mówi Ryan. „To wszystko jest trochę szokujące”.

Jednak choć był zaskoczony, Ryan mówi, że Netflix miał uprzedził go — zanim premiera! — że sprawy wyglądają obiecująco.

„Mieliśmy premierowy pokaz w poniedziałek przed rozpoczęciem programu w czwartek, a oni już zachowywali się, jakby to był hit” — wspomina. „Mają możliwość sprawdzenia, jak ich zwiastuny radzą sobie pod względem wyświetleń, a przez jakiś czas nasze indeksy były wyjątkowo wysokie. Mogą też zobaczyć, ile osób umieszcza program na swojej liście obserwacyjnej”.

Będąc w tym rtęciowym biznesie przez jakiś czas, Ryan (którego wcześniejsze kredyty obejmują Tarcza, Teriery I PACNIĘCIE) miał tendencję do blokowania dobrego szumu.

„Prawie się zdenerwowałem, kiedy powiedziałem:” Nie zapechaj tego! ”- relacjonuje z chichotem. „’Ogromnie mnie rozczarujesz, gdy serial nie będzie dobrze szedł!”

Nocny agent radził sobie jednak dobrze, a wraz z jego szybkim powrotem pojawiają się duże pytania dla fanów serii. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co Shawn Ryan wie na tak wczesnym etapie o fabule sezonu 2 i jak szybko może nadejść kolejna przygoda agenta FBI Petera Sutherlanda….

 • CO BĘDZIE NOCNY AGENT O SEZONIE 2?

  Spoilery sezonu 2

  Źródło obrazu: Netflix

  Na podstawie powieści Matthew Quirk pod tym samym tytułem, sezon 1 Nocny agent podąża za Peterem Sutherlandem (w tej roli Gabriel Basso), agentem FBI niskiego szczebla, który pracuje w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni — aż do nocy, kiedy robi. Ten pilny telefon od Rose Larkin Luciane Buchanan popycha zarówno Petera, jak i speca od technologii Rose do szybkiego i niebezpiecznego spisku, który ostatecznie prowadzi aż do Gabinetu Owalnego.

  Jednak autor Quirk nie ma drugiej powieści z agentem FBI Sutherlandem, na której mógłby oprzeć drugi sezon serialu.

  „Napisał mnóstwo książek, ale nic z takimi postaciami na tym świecie” Nocny agent notuje showrunner Shawn Ryan. „Więc jest to coś, nad czym teraz pracujemy z pickupem”.

  Przyznając, że chce być „celowo niejasny”, Ryan kontynuuje: „Z pewnością od samego początku miałem pewne pomysły na to, co moglibyśmy zrobić w sezonie 2. Wciąż pracujemy nad pomysłami i… Będę musiał przedstawić je Sony i Netflix” — począwszy od wstępnego spotkania, które odbędzie się po południu 3 kwietnia.

  Czy sezon 2 będzie kręcił się wokół pierwszej misji agenta Sutherlanda jako prawdziwego nocnego agenta, którą rozpoczął w finale sezonu 1 po tym, jak złożył Rose (miejmy nadzieję) tymczasowe pożegnanie?

  „Powiedziałbym, że to będzie punkt wyjścia, aby zobaczyć, do czego został wysłany. Ale mamy kilka niespodzianek… – przyznaje Ryan. „Nie chcę mówić za dużo, ponieważ dopóki tego nie sfilmujesz, historie zawsze mogą się zmienić”.

 • KIEDY BĘDZIE NOCNY AGENT SEZON 2 WYJDZIE?

  Nocny agent na Netflix

  Źródło zdjęcia: „Nocny agent” (dzięki uprzejmości Netflix)

  „Teraz, gdy odbiór jest oficjalny, mamy pokój pisarzy, który zbiera się, aby opowiedzieć te historie” Nocny agent showrunner Shawn Ryan powiedział TVLine. „Tak jak w zeszłym roku, mamy pomysły, realizujemy je i po drodze zmienimy zdanie, jeśli wymyślimy coś lepszego”.

  Ale jeśli sprawy potoczą się wystarczająco szybko i płynnie, czy kamery mogą ruszyć w sezonie 2 już tego lata…?

  „Szczerze mówiąc, dzisiaj o 11:00 mam pierwszą rozmowę telefoniczną ze studiem w celu omówienia [Season 2]”, Ryan powiedział TVLine podczas naszego Zoomu 3 kwietnia. „Chodzi mi o to, że odbiór naprawdę mnie zaskoczył, ponieważ był tak szybki, że chciałem poświęcić tydzień na przemyślenie tego. Ale pierwsza rozmowa w sprawie produkcji, gdzie będziemy kręcić i jaki jest potencjalny harmonogram, ma się odbyć za około półtorej godziny.

  Chcesz zgarnąć Nocny agentczy na inny pokaz? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?