Skip to content

The King’s Daughter data premiery, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

23 de październik de 2021
l intro 1635022081

Jeśli jesteś fanem wyszukanych kostiumów, fantasy historycznej (w szczególności francuskiej fantasy historycznej) lub po prostu lubisz syreny, przygotuj się na zaintrygowanie „Córką króla” Gravitas Ventures. W październiku Deadline udostępniło ekskluzywną informację, że „Córka króla”, zwłaszcza nakręcona na miejscu w Pałacu Wersalskim, wreszcie otrzymała datę premiery po długiej i burzliwej walce, którą można było zobaczyć.

W maju 2020 roku Film Stories podzielił się tym, chociaż film został nakręcony w 2014 roku i „zapisany ołówkiem na premierę w kwietniu 2015 roku”, Paramount zamiast tego odłożył go na półkę. Film Stories zauważa również, że Vonda N. McIntyre, autorka materiału źródłowego filmu, napisała tę historię jako scenariusz prawie trzydzieści lat temu. Chociaż spotkała się z niektórymi producentami, w tym Stevenem Spielbergiem, ponownie rozważyła przekształcenie historii w film, ponieważ obawiała się, że przeniesienie na duży ekran byłoby zbyt drogie. Teraz nareszcie widzowie zobaczą ożywioną wizję McIntyre’a, wraz z błyskotliwą obsadą i dostosowanym scenariuszem napisanym przez Barry’ego Bermana i Jamesa Schamusa.

Oto, co wiemy o dacie premiery, obsadzie i fabule „Córki króla”.

Jaka jest data premiery The King’s Daughter?

Październikowy raport Deadline stwierdza, że ​​”Córka króla”, kierowany przez reżysera odcinka „Chesapeake Shores”, Seana McNamarę (za pośrednictwem IMDb), będzie miał premierę w ponad 1000 kin w Ameryce Północnej 21 stycznia 2022 roku. nowe wersje, takie jak „Morbius” Sony Pictures i „Scream” Paramount Pictures. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę wyjątkową tematykę, „Córka króla” będzie prawdopodobnie pozycjonowana jako film przyjazny rodzinie, co oprócz ogromnej mocy gwiazd, sprawia, że ​​jest mało prawdopodobne, aby pozostawiono go bez publiczności.

Serwis informacyjny cytuje założyciela i dyrektora generalnego Gravitas Ventures, Nolana Gallaghera, który stwierdza: „Gravitas jest dumny, że przenosi magiczny świat 'Królewskiej Córki’ do kin i domów w Ameryce Północnej”, a następnie nazwał ten film „imponująco stworzonym film i poruszająca historia, którą rodziny mogą cieszyć się razem”. Aż do obsady, z pewnością istnieje szereg grup demograficznych, dla których film będzie się podobał, element, który może tylko przyczynić się do jego sukcesu wśród widzów

Kto jest w obsadzie Córki króla?

„Jest tylko jedna Julie Andrews”, powiedział Sean McNamara w ekskluzywnym Ostatecznym terminie, „i pobłogosławiła publiczność na całym świecie swoim pięknym głosem i niesamowitym opowiadaniem historii. Dołącz do niej, gdy opowiada naszą historię”.

Zgadza się, ludzie: „Córka króla” może pochwalić się międzynarodowym skarbem Julie Andrews jako narratorką. Oprócz ałunu „Mary Poppins”, w nadchodzącej fantazji osadzonej we Francji była gwiazda franczyzy Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, wciela się w rolę najbogatszego i najdłużej panującego monarchy w historii Francji, Ludwika XIV. Bingbing Fan — znany z „X-Men: Days of Future Past” — wciela się w rolę magicznej syreny. Ponadto, absolwentka „Więzień labiryntu”, Kaya Scodelario, gra tytułową rolę nieślubnej córki Marie-Josephe, a William Hurt dodaje aktorom jeszcze więcej mocy gwiazdorskiej jako Père La Chaise, spowiednik Ludwika XIV, według Film Stories.

Wreszcie, według Kirkus Reviews, gwiazda Jessiki Jones, Benjamin Walker, gra księdza i filozofa Yvesa De La Croix. Dopełnieniem obsady, zgodnie z profilem IMDb filmu, są Rachel Griffiths, Pablo Schreiber i Ben Lloyd-Hughes.

Jaka jest fabuła Córki króla?

„Córka króla” jest oparta na historycznej powieści fantasy Vonda N. McIntyre z 1997 r. „Księżyc i słońce” (przez Goodreads), która pokonała „Grę o tron” George’a RR Martina, aby zdobyć upragnioną nagrodę Nebula w 1998 roku (przez Wieśniak). Deadline donosi, że tak jak w powieści, narracja obraca się wokół obsesji króla Ludwika XIV na punkcie uzyskania nieśmiertelności – obsesji, która prowadzi go do uwięzienia syreny, z którą jego nieślubna córka Marie-Josephe tworzy kontrowersyjną więź.

Film Stories udostępnił zwiastun „Córki króla” w aktualizacji filmu z maja 2020 r. Zwiastun sugeruje, że film skupi się również na niezdolności Marie-Josephe do asymilacji na dekadenckim i zdradzieckim polu bitwy społecznej, które było dwór Ludwika XIV w Pałacu Wersalskim, wysuwając na pierwszy plan poczucie uwięzienia i wysiedlenia, które dzieli z syreną. Wydaje się, że będzie więcej niż trochę krytycznego komentarza na temat Króla Słońca, wszechświata, który dosłownie i w przenośni obracał się wokół niego, oraz statusu i traktowania kobiet w XVII i XVIII wieku, a także stosunku do nich.

Czy ten post był pomocny?