Skip to content

Szczegóły Toma i Rona w Parks and Recreation Sezon 4 Fani nie mogą pomóc, ale miłość

25 de czerwiec de 2022
l intro 1655848586

Ze wszystkich postaci, które tworzą zespół „Parks and Recreation” stacji NBC, prawdopodobnie nie ma dwóch osób tak różniących się od siebie, jak ekstrawertyczny, pobłażliwy Tom Haverford (Aziz Ansari) i stoicki outdoorowiec Ron Swanson (Nick Offerman). ). Być może właśnie dlatego prawie każda interakcja między nimi jest wręcz przezabawna.

Ci koledzy z pewnością wielokrotnie się kłócili w ciągu całej serii, na przykład wtedy, gdy Tom zmontował młodzieżową drużynę koszykówki, której trenował Ron, albo gdy Tom zabrał go do baru, w którym serwowano alkohol w postaci płynów do rąk i chmur gazu. Oczywiście był też incydent, w którym Tom przypadkowo zastrzelił Rona podczas polowania. Pomimo tego, że zdają się ciągle walić sobie głowami (głównie z powodu absurdalnego zachowania Toma), z biegiem czasu para ustanowiła dla siebie wzajemny szacunek. W rzeczywistości Ron był jedną z pierwszych osób, które zainwestowały w firmę Toma, kiedy ten zdecydował się założyć własną firmę.

Pomimo ogromnego kontrastu osobowości, w całej serii jest wiele momentów, w których Tom i Ron potrafią odłożyć na bok swoje różnice i współpracować – w tym mały moment w sezonie 4, który mógłbyś przegapić, gdybyś nie zwracał na to uwagi .

Ron używa luksusowych wkładek Toma do oznaczenia zbyt dużego ładunku

Na początku odcinka czwartego sezonu „The Comeback Kid” Tom wyjaśnia, że ​​ma obsesję na punkcie luksusu chodzenia po czerwonym dywanie. Tak bardzo, że faktycznie zrobił wkładki do swoich butów z materiału, dzięki czemu zawsze chodzi po czerwonym dywanie, bez względu na to, dokąd idzie. Może to zabrzmieć śmiesznie, ale Esquire faktycznie podkreślił ten genialny wynalazek w podsumowaniu kultowego i dziwacznego wyczucia mody Toma. Niezależnie od tego, w dalszej części odcinka, gdy Ron przewozi drewniane deski w bagażniku małego samochodu, widzimy, że używa jednej z tych wkładek do oznaczenia zbyt dużego ładunku. Chociaż nigdy tego nie widzimy, sugeruje się, że Tom albo dał Ronowi swój kawałek czerwonego dywanu do użycia w krótkim czasie, albo po prostu zabrał mu go w celu zaoszczędzenia czasu.

Fani na Reddicie pokochali ten drobny szczegół, głównie dlatego, że jest tak subtelny, że nigdy nie zauważyłeś go za pierwszym razem. „Wow, zauważyłem czerwony, ale nigdy nie zauważyłem, że to jedyny Tom. Świetny chwyt” – napisał u/business*** w wątku, w którym jeden z użytkowników wskazał szczegóły wywołania zwrotnego. „Omg. Widziałem program co najmniej kilkanaście razy i nigdy nie złapałem go aż do teraz!” powtórzył u/Fred_the_skeleton. O wiele więcej użytkowników zgłosiło się, aby wyrazić, jak bardzo byli zakochani w tym sprytnym, drobnym szczególe, zwłaszcza że prawie żaden z nich tego nie zauważył, mimo że byli superfanami „Parks and Recreation”.

W każdym razie ten subtelny akcent jest genialnym i zabawnym sposobem na przywrócenie wyrzucenia Toma z wcześniejszego odcinka i jasne jest, dlaczego ludzie uwielbiają małą czerwoną podeszwę przybitą do tyłu samochodu zespołu.

Czy ten post był pomocny?