Skip to content

Sword Art Online Novels z adaptacją do mangi O Aincrad Arc

27 de wrzesień de 2021
sword art online progressive

Według Miesięcznego Komiksu Kadokawy Magazyn Dengeki Daioh, kolejny numer magazynu będzie zawierał nową adaptację mangi jednej z lekkich powieści Reki Kawahara Sword Art Online.

W magazynie zauważono, że historia zostanie „przearanżowana” z fabuły powieści Aincrad i będzie zawierała sceny nie pokazane w anime, takie jak spotkanie Kopela.

Magazyn zauważa, że ​​manga jest oparta na oryginalnych powieściach Sword Art Online, mimo że założenie jest podobne do Sword Art Online: powieści progresywne. Manga została narysowana przez Kimiego.

Kawahara zaczął publikować Sword Art Online: Progresywne powieści w 2012 roku, poprawiając swoje oryginalne powieści Sword Art Online. W tej historii Kirito podróżuje od początku, piętro po piętrze, przez pływający zamek Aincrad. Seria Sword Art Online: Progresywne powieści i dwie adaptacje mangi są publikowane przez Yen Press w języku angielskim.

Sword Art Online: Progressive będzie inspiracją dla filmowej adaptacji anime zatytułowanej Sword Art Online the Movie -Progressive – Aria of a Starless Night. Film wejdzie do kin w Japonii 30 października.

Czy ten post był pomocny?