Skip to content

Świąteczny zwiastun filmu Lindsay Lohan z Netflix zawiera wredne dziewczyny Nod

7 de październik de 2022
lindsay lohan christmas movie

Miłośnicy kina, radujcie się! Lindsay Lohan w końcu wróciła (nawet jeśli jej pamięć nie jest) w Netflixie Zakochana w Boże Narodzenie — i oto mamy przyczepę.

Napisany przez Jeffa Bonnetta i Rona Olivera film występuje w roli Lohan jako „nowo zaręczonej, rozpieszczonej dziedziczki hotelu, która ulega wypadkowi na nartach, cierpi na całkowitą amnezję i znajduje się pod opieką przystojnego, robotniczego właściciela domku i jego przedwcześnie rozwiniętego córka w dniach poprzedzających Boże Narodzenie”.

RadośćChord Overstreet wypełnia rolę „przystojnego, robotniczego właściciela loży”. I całkiem ładnie. Oprócz Lohana i Overstreeta w obsadzie Falling for Christmas znaleźli się także George Young, Jack Wagner, Olivia Perez, Alejandra Flores, Chase Ramsey, Sean Dillingham i Antonio D. Charity.

Więc gdzie jest Wredne dziewczyny skinął głową, o którym wspomnieliśmy w naszym nagłówku? Dlaczego, oczywiście w ścieżce dźwiękowej. Piosenka wykorzystana w zwiastunie to cover Lindsay Lohan „Jingle Bell Rock”, tej samej świątecznej melodii, w której zagrali Plastics. Wredne dziewczyny’ kultowa scena pokazu talentów (czyli dlaczego nigdy więcej nie siedzimy w pierwszym rzędzie).

Kliknij PLAY na zwiastunie powyżej, aby po raz pierwszy spojrzeć na Falling for Christmas – który pojawi się na streamie w czwartek, 10 listopada – a następnie wrzuć komentarz ze swoimi wczesnymi wrażeniami poniżej. Czy będziesz transmitować?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?