Skip to content

„SWAT” nieodwołany: dramat z udziałem Shemara Moore’a wskrzeszony w CBS wraz z odnowieniem sezonu 7 – aktualizacja

9 de maj de 2023
SWAT 618 SG 0004

AKTUALIZACJA 16:15: Umowa załatwiona. CBS potwierdziło wyłączność Wszykina o anulowaniu PACNIĘCIE uzyskanie ułaskawienia z przedłużeniem na siódmy i ostatni sezon poprzez oświadczenie. (Możesz przeczytać to poniżej.) Gwiazda Shemar Moore została dodana jako producent wykonawczy.

EKSKLUZYWNIE 15:00: PACNIĘCIE może być w dół, ale nie na zewnątrz. Dramat, który został odwołany w piątek po sześciu sezonach, powróci z siódmym sezonem w CBS, który byłby jego ostatnim, źródła podają Wszykina.

Słyszę rozmowy odnowienia między CBS i PACNIĘCIE wiodące studio Sony Pictures Television zostało ponownie uruchomione w piątek, wkrótce po tym, jak serial z udziałem Shemara Moore’a został oficjalnie odwołany, a wiadomość spotkała się z natychmiastową reakcją fanów, którzy zgromadzili się za popularnym programem.

Rozmowy trwały od weekendu do poniedziałku, koncentrując się na 13-odcinkowym siódmym i ostatnim sezonie PACNIĘCIE Rozwiązanie spodziewane jest do końca dnia; CBS ma ujawnić swój jesienny harmonogram w środę, 10 maja.

„Słuchaliśmy naszych widzów i ich entuzjazmu PACNIĘCIE i osiągnęliśmy porozumienie w sprawie przedłużenia go na ostatni sezon składający się z 13 odcinków, które będą emitowane w roku nadawania 2023-2024” – powiedziały Amy Reisenbach, prezes CBS Entertainment i Katherine Pope, prezes Sony Pictures Television Studios. oświadczenie. “PACNIĘCIE był emitowany przez sześć sezonów w CBS i zdobył oddanych fanów. Cieszymy się, że znaleźliśmy sposób na przywrócenie go i zamknięcie fabuły i postaci serialu, na które zasługują widzowie. Jeszcze raz doceniamy talenty i wysiłki obsady, scenarzystów, producentów i ekipy oraz wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu PACNIĘCIE Z niecierpliwością czekamy na jego powrót w przyszłym sezonie”.

POWIĄZANE: Gwiazda „SWAT”, Shemar Moore, dzieli się frustracją z powodu anulowania dramatu: „Nie zrobiliśmy nic złego. Zrobiliśmy wszystko, o co poproszono”

Celowo – nie – Moore zasugerował na Instagramie potencjalne odwrócenie swojej emocjonalnej reakcji na odwołanie w piątek wieczorem.

„Chodzi o pieniądze, wszyscy. Powiedzieli, że jesteśmy anulowani, ale zgadnij, co myślę, że nie skończyliśmy” – powiedział w wiadomości wideo do fanów. „CBS albo się obudzi i zda sobie sprawę, że popełnił błąd. Sony dokona obliczeń i zda sobie sprawę, że to nie jest właściwy ruch. Mam nadzieję, że możemy mieć kumbaya i wrócić razem i kontynuować ten program, ponieważ to dobry czas dla rodzin na całym świecie”.

POWIĄZANY: Seriale telewizyjne zanikające w 2023 roku i później: galeria zdjęć odwołanych programów

Podczas PACNIĘCIE cofnięcie odwołania byłoby powodem do świętowania dla fanów długotrwałej procedury, której upadek był decyzją biznesową, może to nie być dobra wiadomość dla dramatu policyjnego pierwszego roku Wschodni Nowy Jorkz Amandą Warren w roli głównej.

Negocjacje w sprawie odnowienia między CBS a Wschodni Nowy Jork wiodące studio Warner Bros. TV również było wyboiste — oprócz problemów finansowych włączyło również kłótnię o dodatkowe prawa do transmisji strumieniowej, o które poprosiła CBS dla serialu. Negocjacje postępują i trwają, ale słyszę to PACNIĘCIE I Wschodni Nowy Jork może walczyć o jedno miejsce. Oba są rzadkimi dramatami telewizyjnymi z czarnymi głównymi bohaterami.

Anulowane serie w poszukiwaniu nowych domów są bardziej powszechne; sieć cofająca decyzję o anulowaniu jest rzadkością. Przypadkowo — lub nie — trzy poprzednie przypadki dotyczyły seriali telewizyjnych Sony: Ponadczasowy w NBC (współtwórca/producent wykonawczy PACNIĘCIE producent wykonawczy/showrunner Shawn Ryan), Upuść Martwą Divę na całe życie i Włamanie na Foxie.

POWIĄZANE: Wrócimy: Galeria zdjęć seriali telewizyjnych odnowionych w 2023 roku

Jak poinformował Wszykina w piątek, Sony nie było skłonne wziąć kolejnego PACNIĘCIE odnowienie za stałą opłatą licencyjną, ponieważ zagroziłoby to modelowi finansowemu programu. CBS ostatecznie podniosło opłatę licencyjną, ale oferta przyszła z obniżką zamówienia, co jeszcze bardziej podniosłoby budżet na odcinek i jeszcze bardziej zaszkodziłoby ekonomii programu.

Ta część jest teraz wyjaśniana, ponieważ słyszę, że dyrektorzy produkcji po obu stronach uważają, że nie zbadano wszystkich możliwości, aby odnowienie zadziałało.

PACNIĘCIE cieszy się odrodzeniem notowań. Po przejściu na piątki dramat organów ścigania rozkwitł, odnotowując rzadki dwucyfrowy liniowy wzrost oglądalności z roku na rok. Silna kotwica o 20:00, PACNIĘCIE przyczynił się do ożywienia piątkowego programu dramatycznego CBS i pomógł wypuścić nowy przełomowy hit Kraj ognia.

Część 2 finału szóstego sezonu PACNIĘCIE wyemitowany w piątek, 19 maja, w CBS.

Oto reakcja Shawna Ryana:

https://t.co/9OHoHQmKmT pic.twitter.com/iVi85puX1A

— Shawn Ryan (@ShawnRyanTV) 8 maja 2023 r

Czy ten post był pomocny?