Skip to content

Supergwiazda piłki nożnej Erling Haaland uderza w umowę Viaplay; Walter Hill otrzyma wenecką nagrodę Cartiera dla filmowca; Warner Bros. Discovery zamawia australijskie trio; „The Voice Generations” Portugalia – Global Briefs

12 de sierpień de 2022

Manchester City Supergwiazda piłkarska Erling Haaland uderza w umowę Viaplay

Nowa gwiazda Manchesteru City, Erling Haaland, nawiązał długoterminową współpracę z nordyckim streamerem Viaplay i pojawi się w ekskluzywnym filmie dokumentalnym. Haaland – Wielka decyzja to pierwszy program, który wyłoni się z partnerstwa, w ramach którego Norweg zostanie ambasadorem Viaplay w dziewięciu krajach europejskich, kilka miesięcy po tym, jak Viaplay podpisał podobną umowę z mistrzem Formuły 1 Maxem Verstappenem. Dokument śledzi Haalanda – jednego z najbardziej utalentowanych europejskich piłkarzy – kiedy zeszłej wiosny zdecydował, czy dołączyć do Manchesteru City, klubu, w którym zadebiutował w Premier League w zeszły weekend z dwoma bramkami. Jego ojciec, Alfie Haaland, który grał w Premier League przez osiem lat, dołączy do transmisji Viaplay Premier League jako ekspert analityczny, ponieważ nordycka grupa posuwa się dalej w grze o prawa sportowe, ostatnio przejmując Premier Sports. „Nordynawski fenomen wkraczający na światową scenę – Erling i Viaplay doskonale się uzupełniają” – powiedział Anders Jensen, dyrektor generalny i prezes grupy Viaplay. W międzyczasie Viaplay zlecił wytwórnię Banijay Sweden Meter TV dla reality show przygodowego Podróż – 15 dni w Nepalu, w którym sześć celebrytów przemierza najgłębsze głębiny nepalskiej dżungli.

Walter Hill otrzyma nagrodę Venice Cartier Glory dla filmowca

Walter Hill otrzyma nagrodę Cartier Glory to the Filmmaker Award na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Nagroda dedykowana jest osobie, która wniosła szczególnie oryginalny wkład do współczesnego przemysłu filmowego. Hill odbierze nagrodę podczas ceremonii we wtorek 6 września w festiwalowym kinie Sala Grande przed pokazem swojego najnowszego filmu Martwy za dolara, który wyświetla Out of Competition. W filmie występują Christoph Waltz, Willem Dafoe, Rachel Brosnahan i Benjamin Bratt. W oświadczeniu przyjmującym nagrodę Hill powiedział: „W świecie filmu wiadomo, że to wielki zaszczyt zostać zaproszonym na specjalny pokaz na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Z moim nowym filmem Martwy za dolara, to już czwarty raz, kiedy mam takie szczęście, a teraz ta nagroda sprawia, że ​​jestem jeszcze bardziej wdzięczna. Dziękuję Alberto Barberze, Giulii D’Agnolo Vallan, Cartierowi i całej społeczności filmowej, która przez lata udzieliła mi tak wielkiego wsparcia i zachęty. Dziękuję wszystkim, uszczęśliwiliście starego człowieka. Festiwal filmowy w Wenecji trwa od 31 sierpnia do 10 września.

Warner Bros. Discovery zamawia spin-off „Outback Farm”; Re-ups „Aussie Gold Hunters” i „Outback Opal Hunters”

Discovery+ i Quest zamówiły spin-off Outback Farma na odludziu i zlecił nowe sezony Australijscy łowcy złota oraz Łowcy opalów z outbacku. W Outback Farm młoda rodzina Haighów zostanie wyróżniona, gdy wyrusza na przygodę w niegościnnym sercu północnego terytorium Australii. Pozostałe dwa programy to dwa z najpopularniejszych australijskich towarów importowanych przez Warner Bros. Discovery i powrócą odpowiednio w szóstym i ósmym sezonie. Victoria Noble, VP Commissioning Factual, w Warner Bros. Discovery UK, określiła je jako „ulubione przez fanów” i powiedziała Farma na odludziu „zaoferuje wyjątkowy wgląd w niesamowitą historię rodziny Haigh”.

„The Voice Generations” podróżuje do Portugalii

The Voice Generations został wybrany do swojej trzeciej lokalnej adaptacji w Portugalii przez nadawcę RTP 1. Spin-off przebojowego formatu ITV Studios Głos będzie składać się z dwóch odcinków dwugodzinnych programów i będzie produkowany przez Shine Iberia, a przesłuchania odbędą się jeszcze w tym miesiącu. W programie grupy utalentowanych śpiewaków i muzyków z różnych pokoleń walczą o chwałę na scenie The Voice. Oryginalny format został zaadaptowany w 72 terytoriach i zrodził wiele innych spin-offów, w tym The Voice Kids, The Voice Senior, The Voice Teens, The Voice All Stars i The Voice Rap.

Czy ten post był pomocny?