Skip to content

„Strażnicy Galaktyki cz. 3′ Najlepsze drugie weekendowe zatrzymanie MCU po pandemii; „Klub książki: następny rozdział” ma nadzieję na Dzień Matki – sobota Box Office

13 de maj de 2023
MCDGUOF WD008 e1683926212130

SOBOTA AM: Odśwież, aby zobaczyć aktualizacje i wykres… Weekendowa kasa nadal jest miejscem, w którym mają i nie mają z Disney/Marvel Cinematic Universe’s Strażnicy Galaktyki vol. 3 publikowanie najlepszych drugich weekendów dla tytułu Marvel Cinematic Universe po pandemii ze wspaniałym -51% z 58 milionów dolarów; lepsze niż -55% drugiego weekendu z dwóch poprzednich GOTG kino. Po niższym niż zwykle letnim starcie MCU w zeszły weekend z kwotą 118,4 miliona dolarów, ten A CinemaScore pokazuje swoją wartość dla ostatniego tytułu wyreżyserowanego przez Jamesa Gunna w serii. Ostatnim razem widzieliśmy, jak drugi weekend był tak silny podczas pandemii dla tytułu MCU Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni z blokadą -54%. Od tego czasu większość tytułów MCU znajdowała się w głębokim percentylu -60%, w tym zeszłego lata Doktor Strange w multiwersie szaleństwa (-67%), a nawet wysoki poziom pandemii Spider-Man: Nie ma drogi do domu (-68%).

Jednak wielu nie stawia na duży wzrost w Dniu Matki, ponieważ Focus obejmuje starsze kobiety Klub książki: Następny rozdział co aktualnie widać 7 milionów dolarów po piątku za 2,1 miliona dolarów na trzecim miejscu.

Zanim wszyscy zawołają „buu-hoo, przekrzywione filmy dla kobiet nie działają” lub „boo-hoo, filmy bez namiotów nie działają”, weź pod uwagę fakt, że jeśli Klub Książki 2 nie uzyska dużego odbicia w jutrzejszy Dzień Matki (w tej chwili niedziela jest szacowana na +10% w porównaniu z sobotą), może po prostu sprowadzić się do produktu: nikt nie prosił o kontynuację. Co więcej, nie ma niższych cen biletów na poszczególne wystawy, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego wydania kinowego piątego sezonu, 80 dla Brady’ego, który wystąpił Klub Książki 2 aktorka Jane Fonda z filmową koleżanką Lily Tomlin. To mógł być świetny pomysł na ćwiczenie obwodów. Jak inaczej otworzyć film za 12,7 miliona dolarów zimą, w okolicach weekendu Super Bowl (istnieje też teoria, że ​​tytułowy „Brady” przyciągnął kilku facetów). Jednak nie ma tu nic do powiedzenia dla facetów, ponieważ pojawia się 73% kobiet, a największy quad ma ponad 55 lat i wynosi 47%.

Ponadto zauważyliśmy, że przekrzywiające tytuły dla kobiet wypadają znacznie lepiej, czytaj zeszłego lata Elvisa (31,2 mln USD), a nawet Focus Features” Opactwo Downton: nowa era (16 mln USD); zdaj sobie sprawę, że ta ostatnia jest bardzo atrakcyjną franczyzą dla starszych, pochylających się kobiet w taki sposób Klub Książki nie jest.

Więcej szczegółów dotyczących Dnia Matki w relacjach z Klub Książki 2: Uświadom sobie, że w kontynuacji nie ma nic atrakcyjnego dla młodszego demo. W Dniu Matki sprzed Covida 2019 była kobieta Brudne zgniłe łajdaki przerobić Pośpiech z młodszymi ulubieńcami fanów, Rebel Wilson i Anne Hathaway. Komedia otworzyła się na 13 milionów dolarów od B- z prawie +7% wzrostem w niedzielę Dnia Matki.

Wracając do czasów buggy biczowania w 2016 roku, był łabędzi śpiew Open Road Garry’ego Marshalla, Dzień Matki, który miał wiele gwiazd, które przemawiały do ​​​​matek i córek, takich jak Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson i Jason Sudeikis. Oto interesujący tupot nóg z tym filmem: Otworzył się na nijakie 8,3 miliona dolarów w weekend poprzedzający ramkę z okazji Dnia Matki, a następnie pojawił się w świąteczny weekend, drugi obraz, z 11 milionami dolarów (+33%). Niedziela z okazji Dnia Matki w tym filmie była o 60% wyższa niż w sobotę. Tak wyraźnie oczekiwany zawód tutaj Klub Książki 2 sprowadza się do nawyków produktowych, a nie filmowych, zwłaszcza z przykładami z zeszłego roku, i oczywiście wypróbowanej i prawdziwej post-pandemicznej komedii romantycznej, Bilet do raju (Otwarcie 16,5 mln USD).

Również potencjalnie spowolnienie Klub Książki 2 minusem jest to, że dostał B CinemaScore do A- pierwszego zdjęcia. Wyjścia z ComScore i Screen Engine nie były tak daleko w tyle 81% w pierwszej dwójce z 55% rekomendacją dla ogółu. Dema różnorodności składały się w 67% z rasy białej, w 20% z Latynosów i Latynosów, w 4% z rasy czarnej i w 9% z Azji i innych.

Jest też produkcja Ketchup Entertainment Roberta Rodrigueza za 70 milionów dolarów Hipnotyczny z czym się miota 2,3 miliona dolarów początek. Nie umieszczaj tego filmu w kategorii „Och, mniejsze filmy nie działają na rynku Covid opartym na słupach, ponieważ najwyraźniej nie wydano wystarczająco dużo pieniędzy, aby otworzyć ten film. Nie należy się też spodziewać wysokich wydatków marketingowych, biorąc pod uwagę skomplikowaną recepcję filmu noir z krytykami na poziomie 39% w oglądalności Rotten Tomatoes i Cinemascore na poziomie C+. Andreas Wiseman z Wszykina szczegółowo opisał sztuczki z tym zdjęciem do kinowej premiery, w tym gniew zagranicznych kupujących po obejrzeniu cięcia w Berlinie, Hipnotycznyoryginalny dystrybutor Solstice imploduje, a finansista tego studia i producent zdjęć, Gareth West, ratuje film za pośrednictwem swojego Ketchup Entertainment. To nie jest tak, że Lionsgate nabyło ten film i zobowiązało się wydać 20 milionów dolarów na jego otwarcie. Hipnotyczny zagra również podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

Dalej słaba diagnostyka Hipnotyczny: Wyjścia z PostTrak były 69% w pierwszej dwójce z 44% rekomendacją dla ogółu. Facet pochylony na 66% i 37% między 18-34. W demach różnorodności było 44% rasy białej, 25% latynosów, 15% czarnych i 16% azjatyckich/innych. Film, który czerpie większość dochodów z Zachodu z siedmioma na dziesięć odcinków z Kalifornii, osiągnął jak dotąd najlepszy wynik (jeśli można to tak nazwać) w Regal Manchester w Fresno w Kalifornii za prawie 4 000 dolarów. Gdyby tylko można było sklonować wszystkich tych zaciekłych fanów Rodrigueza, którzy przybyli na film podczas jego premiery SXSW.

Sony ma film aktorski Toei Animation Rycerze Zodiaku których nie zgłaszali brutto; nie żebyśmy spodziewali się, że wyprzedzi ostatnie niewypały Kochać ponownie Lub Jerzego Foremana. Szacunki branżowe wynoszą 220 000 USD w piątek w 600 kinach przez 3 dni 717 tys. dolarów. Takie sobie liczby w Los Angeles, San Diego, Nowym Jorku i San Francisco, ale to wszystko.

Tabela

1) Strażnicy Galaktyki tom 3 (Dis) 4450 kin, pt. 15,7 mln USD (-67%), 3 dni 58 milionów dolarów (-51%), razem 210,7 mln USD/Tydzień 2

2.) Film Super Mario Bros (Choroby/Uniwersytet) 3800 (-109) kin, pt. 2,9 mln USD (-31%), 3 dni 13,3 miliona dolarów (-28%), Razem 536,2 mln USD/Tydzień 6

3.) Klub książki: następny rozdział (Foc) 3508 kin pt 2,1 miliona dolarów 3 dni 7 milionów dolarów/Tydzień 1

4.) Powstanie Martwego Zła (NL) 2821 (-215) kin, pt. 1,1 mln USD (-35%), 3 dni 3,9 miliona dolarów (-33%) Razem 60,3 miliona dolarów/Tydzień 4

5.) Hipnotyczny (Ketch) 2118 kin, pt 940 000 $3 dni 2,3 miliona dolarów/Tydzień 1

PIĄTKOWE POPOŁUDNIE: W tej chwili Focus Features” Klub książki: Następny rozdział patrzy na debiut na trzecim miejscu 2,1 miliona dolarów dzisiaj (w tym czwartkowe zapowiedzi) i a 7 milionów dolarów 3 dni w 3508 kinach. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jaki wzrost, jeśli w ogóle, uzyska ten zespół Jane Fonda, Diane Keaton, Candice Bergen i Mary Steenburgen w niedzielę z okazji Dnia Matki. Nie ma żadnych obwodów oferujących jakiekolwiek rabaty, a także to, co stało się z poprzednim, starszym kobiecym tytułem piątego sezonu, 80 dla Brady’ego. Powiedziano mi, że wystawcy robią promocje z wartością dodaną Klub Książki 2 sprzedaż biletów, czyli darmowe mimozy i margherity.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 I Film Super Mario Bros zajmują czołowe miejsca. Trzyquel Marvel Cinematic Universe doczeka się 15 milionów dolarów drugi piątek, -69%, przez 3 dni 54–55 mln USD (-54%) w 4450 lokalizacjach. Drugi chwyt weekendowy nie jest tak daleko GOTG2jest i GOTGDrugi weekend z -55%, jednak drugi weekend byłego zdjęcia był wyższy i wyniósł 65,2 miliona dolarów, podczas gdy GOTG zarobił 42,1 miliona dolarów. GOTG3„s bieżący wynik do niedzieli ma szansę trafić 207,9 mln USD.

Super Mario, od Illumination/Universal/Nintendo, zarezerwowany na 3800, czeka na szósty piątek 2,9 miliona dolarów3 dni z 13,3 miliona dolarów-28% i bieżąca suma 536,2 mln USD.

Nowa Linia Powstanie Martwego Zła, zarezerwowany w 2821 kinach, widziany w czwarty piątek za 1 milion dolarów, 3 dni 3,6 miliona dolarów (-39%) i bieżąca suma do niedzieli 60 milionów dolarów. Film, którego producentem wykonawczym jest Sam Raimi, pobił już krajową sumę remake’u wyreżyserowanego przez Fede Alvareza z 2013 roku, który zakończył się wynikiem 54,2 miliona dolarów.

Na piątym miejscu jest to trzeci weekend Lionsgate Czy jesteś tam Boże? To ja, Małgorzata w 2359 lokalizacjach z 2,3 miliona dolarów-28%, po ok 515 000 $ Piątek i bieżąca suma 16,3 miliona dolarów.

Ben Affleck noir Roberta Rodrigueza, Hipnotyczny, trafia do 2118 kin z Ketchup Entertainment. Było kilka spotów telewizyjnych. Co to oznacza, jeśli chodzi o pieniądze? Piątek pomiędzy 800 000–900 000 USD I 2,2-2,3 mln USD otwarcie.

PIĄTEK: Kasa i branża potrzebują kontrprogramowania po tym, jak kilka niezdecydowanych zostało zgniecionych przez Film Super Mario Bros I Strażnicy Galaktyki vol. 3, i miejmy nadzieję, że będą to Focus Features” Klub książki: Następny rozdział. Z 550 000 $ w czwartkowych zapowiedziach film ma kosztować od 7 do 10 milionów dolarów w 3507 kinach. Miejmy nadzieję, że wyczyści podwójne cyfry, coś, co będzie widoczne w Dzień Matki, kiedy specjalna wytwórnia Universal spodziewa się popu w biznesie.

Jako komp. 80 dla Brady’ego, inny film Jane Fonda z początku tego roku zarobił 750 000 $ w czwartkowe zapowiedzi, które rozpoczęły się o 15:00. To zdjęcie zostało otwarte za 12,7 miliona dolarów, ale w większości głównych obwodów było dostępne zniżki na bilety, aby przyciągnąć starszą widownię płci żeńskiej. W tym środowisku postpandemicznym ten debiut był zwycięstwem dla starszy film o pochylaniu kobiet. Miejmy nadzieję, Klub Książki 2 może zrobić to samo.

Pierwszy Klub Książki był krajowym przejęciem Paramount i okazał się śpiochem z otwarciem za 13,5 miliona dolarów i 5-krotnym wyjściem za 68,5 miliona dolarów – bardzo dobry jak na film taki jak ten przed pandemią. Paramount nie był zainteresowany kontynuacją, więc Fifth Season, finansista, sprzedał tutaj na całym świecie firmie Focus Features; negatywny wzrost w sferze 20 mln USD +. Piąty sezon też był w tyle 80 dla Brady’ego który kosztował około 20 milionów dolarów i zarobił 40,2 miliona dolarów WW.

studia Disney/Marvel Strażnicy Galaktyki vol. 3 będzie dominować w weekend 2 z nadzieją -60%, co oznacza około 47 mln $. Pierwszy tydzień wyreżyserowanego przez Jamesa Gunna Threequel zarobił 152,6 miliona dolarów w 4450 kinach, czyli o 17% mniej niż w pierwszym tygodniu Tom. 2 (183,1 mln USD, który ostatecznie wyniósł 389,8 mln USD) i jest o 14% lepszy od pierwszego tygodnia oryginału GOTG (134,3 mln USD, ostateczna wartość BO w USA 333,1 mln USD). Czwartek wyniósł 7,1 miliona dolarów, nawet ze środą.

Oświetlenie/Uniwersalne/Nintendo Film Super Mario Bros zarobił zeszłej nocy 1 milion dolarów przez piąty tydzień za 23,6 miliona dolarów w 3909 kinach i łącznie 523,2 miliona dolarów.

Nowa Linia Powstanie Martwego Zła zarobił 490 000 $, -1% od środy, przez trzeci tydzień z 8 milionami dolarów w 3036 kinach i bieżącą kwotą 56,4 miliona dolarów.

Lionsgate Czy jesteś tam Boże? To ja Małgorzata zarobił 289 000 $, -17% od środy, przez drugi tydzień z 4,76 mln $ i 14 mln $ w kraju.

Lionsgate John Wick: Rozdział 4 przy 1658 zarobił wczoraj 223 000 $, -2% w siódmym tygodniu z 3,3 mln $ w 1 658 kinach i bieżącą sumą 181 mln $.

Czy ten post był pomocny?