Skip to content

Strajk WGA: „Pretty Little Liars”, „Power Book II: Ghost”, „Daredevil”, „Billions”, „P-Valley” wśród najnowszych programów zamkniętych przez skrybów; Zobacz pełną listę – aktualizacja

11 de maj de 2023
FBI Most Wanted Power Book II Ghost Pretty Little Liars The Perfectionists

Sprawdź aktualizacje... Na jakie programy ma wpływ strajk WGA?

Po Śmiałek I Miliardy zostały ponownie dodane do listy w środę, Dolina P, Księga Mocy II: Duch i najnowsze Ładne kłamstewka rata tymczasowo wstrzymała produkcję w czwartek, gdy skrybowie ze Wschodniego Wybrzeża i ich zwolennicy przeszli do pikiet.

Trwa strajk Writers Guild of America, a setki scenarzystów telewizyjnych i filmowych biorą udział w pikietach. Oczywiście oznacza to, że praca nad pisaniem zatrzymała się w wielu programach telewizyjnych, takich jak Evil, Stranger Things, Cobra Kai, Yellowjackets, I Szkoła podstawowa Abbotta, pośród innych. Wszykina jest na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat opóźnień i przestojów produkcyjnych w wyniku strajku, więc odświeżaj stronę.

PIĘKNE KŁAMSTWA: LETNIA SZKOŁA

HBO Max Pretty Little Liars: Szkoła letnia, czwarty serial z serii PLL, był kręcony w mieście Newburgh, poza Wielkim Jabłkiem. Nie jest jasne, czy produkcja została formalnie zamknięta na jeden dzień, ale w przeszłości takie pokazy Miliardy wstrzymali zdjęcia na kilka godzin z powodu pikiety.

KSIĘGA MOCY II: DUCH

Pierwszym spin-offem w Starz’s Powerverse była próba kręcenia w dzielnicy Tribeca w Nowym Jorku, ale wszystko zatrzymało się, gdy przybył szybko poruszający się zespół szybkiego reagowania WGA East.

DOLINA P

Starza Dolina P, który kręci trzeci sezon, przełożył produkcję w Atlancie w wyniku strajku scenarzystów. 10 maja twórca i showrunner Katori Hall powiedział: „Nie będziemy kręcić, dopóki nie zostanie zawarta uczciwa umowa”.

DAREDEVIL: NARODZONY PONOWNIE

Po nękaniu na początku tego tygodnia (8 maja) przez pikiety WGA East i zamknięciu na jakiś czas, nadchodzące odrodzenie Marvela na Disney + było ponownie celem dzisiaj (10 maja) Teraz Śmiałek zrobiło się ciemno przez resztę tygodnia

MILIARDY

Serial Showtime został zamknięty na kilka godzin 4 maja po tym, jak obsada i członkowie ekipy odmówili przekroczenia linii pikiet WGA. Filmowanie wznowiono później w ciągu dnia. Jednak dzisiaj (10 maja) dwa zestawy napastników WGA East uniemożliwiły kręcenie siódmego i ostatniego sezonu dramatu z Wall Street w plenerze, Miliardy ponownie zamknięty bez ogłoszonej daty ani godziny rozpoczęcia.

DRAMATY AVA DUVERNAY

Niezatytułowany dramat romantyczny Starz z Avą DuVernay, z udziałem Lauren Ridloff i Joshua Jackson, zostaje wstrzymany z powodu strajku. Serial kręcono w Wilmington od marca, ale produkcja zostaje wstrzymana w tym tygodniu.

TONIĄCA WIOSNA

Pikietujący WGA zamknęli produkcję w serialu Apple TV + na jeden dzień (wtorek, 9 maja).

DOBRY PROBLEM

Produkcja piątego sezonu serialu Freeform została wstrzymana na wtorek (9 maja) w wyniku pikiety WGA.

ODCIĘCIE

Serial dramatyczny Apple TV+ wstrzymał produkcję drugiego sezonu z powodu pikiety strajkowej.

Strajkujący członkowie WGA stoją w kolejce do pikiety o wschodzie słońca w York Studios w Bronksie i Westchester, wstrzymując produkcję „Severence”, ponieważ członkowie IATSE i Teamsters szanują naszą linię pikiet. #Zamknij to #SolidarnośćNa Zawsze #WGAStrike #WGASilny #1u pic.twitter.com/BGA0dZFf1S

— Gildia Scenarzystów Ameryki, Wschód (@WGAEast) 8 maja 2023 r

RYCERZ SIEDMIU KRÓLESTW: RYCERZ Z ŻYWOPŁOTU

Gra o tron prequel zamknął swój pokój scenarzystów „na czas” strajku, mówi współtwórca George RR Martin

PIĘTNE

Filmowanie sezonu 7 zostało zawieszone z powodu strajku WGA.

ZŁO

Produkcja w sezonie 4 została zamknięta w piątek, 5 maja podczas pikiety.

POWIĄZANE: Pełny zasięg strajku Wszykina

NAGRODY FILMOWE I TELEWIZYJNE MTV

MTV Movie & TV Awards przekształciło się w nagraną wcześniej ceremonię pośród strajku scenarzystów i wycofania się talentów wspierających ruch. Drew Barrymore wcześniej zrezygnował z roli gospodarza, wspierając scenarzystów.

DZIWNIEJSZE RZECZY

Produkcja piątego i ostatniego sezonu opóźniona z powodu strajku.

ŁUP

Produkcja drugiego sezonu serialu komediowego Apple z Mayą Rudolph w roli głównej została wstrzymana z powodu pikiet WGA w lokalizacji Bel-Air.

HACKI

Jak dowiedział się Wszykina, zdjęcia do trzeciego sezonu przebojowej komedii HBO Max/Universal TV, w której występują Jean Smart i Hannah Einbinder, zostały wstrzymane z powodu strajku scenarzystów.

NIETRWAŁY
Źródła donoszą Wszykina, że produkcja drugiego sezonu serialu Netflix z udziałem Roba Lowe’a i jego syna Johna Owena Lowe’a, który wystartował pod koniec marca, została zamknięta.

SĄD NOCNY

Według źródeł NBC Nocny kurst jest obecnie w trakcie produkcji drugiego sezonu. Sitcom jest wyłączony w tym tygodniu, ale miał zostać wznowiony w przyszłym tygodniu, źródła podają Wszykina. Jako komedia z wieloma kamerami jest to niemożliwe bez scenarzystów, biorąc pod uwagę liczbę poprawek wykonanych z wyprzedzeniem i podczas nagrywania, więc oczekuje się, że serial na razie będzie ciemny.

WNĘTRZA PTAKA SAMANTHY

Produkcja serialu Starz została wstrzymana, a do nakręcenia pozostały dwa odcinki z ośmiu odcinków. Seria kręcona jest w Montrealu.

POWER BOOK III: PODNOSZENIE KANANA

Dowiedzieliśmy się, że pokój scenarzystów został zamknięty w Starz’s Power Book III: Wychowywanie Kananaktóry był w produkcji w sezonie 3.

KOBRA KAI

Kobra Kai zamknął swój pokój scenarzystów na sezon 6. Współtwórca serialu, Jon Hurwitz, napisał na Twitterze „Żadnych scenarzystów na planie” wraz z grupowym zdjęciem scenarzystów.

Nienawidzimy uderzać, ale jeśli musimy, uderzamy mocno. Ołówki w pokoju scenarzystów Cobra Kai. Brak scenarzystów na planie. To nie są przyjemne chwile, ale niestety są konieczne. Gdy tylko dojdzie do uczciwego porozumienia, wrócimy do skopania tyłków. Tymczasem przesyłam siłę i… https://t.co/99UulF7HeW

— Jon Hurwitz (@jonhurwitz) 2 maja 2023 r

ŻÓŁTE KURTKI

Żółte kurtki współtwórca Ashley Lyle ujawnił, że prace nad dramatem Showtime zostały wstrzymane „po jednym dniu spędzonym w pokoju scenarzystów #Yellowjackets S3. To było niesamowite, twórczo ożywcze i bardzo zabawne, i jestem bardzo podekscytowany, że mogę do tego wrócić, gdy tylko #WGA dostaje uczciwą ofertę”.

Cóż, mieliśmy dokładnie jeden dzień w #Żółte kurtki Pokój scenarzystów S3. To było niesamowite, twórczo ożywcze i bardzo zabawne, i jestem bardzo podekscytowany, że mogę do tego wrócić, gdy tylko #WGA dostaje uczciwy interes. #1u #związeksilny ✊🐝

— Ashley Lyle (@ashannlyle) 2 maja 2023 r

ABBOTT PODSTAWOWY

„Domagamy się, aby ta branża była taką, która może utrzymać karierę” – powiedział Szkoła podstawowa Abbotta pisarka Brittani Nichols i kapitan WGA West z Los Angeles w wywiadzie dla Demokracja teraz. Nazywa branżę „gig economy”, w której studia traktują priorytetowo Wall Street, a nie pracowników. Spektakl należy do tych, których pokój pisarzy został zamknięty.

hollywoodzcy scenarzyści m.in @WGAWest strajkują. Walczą o godną płacę w erze transmisji strumieniowej, mówi pisarz Abbott Elementary @BisZabawnyktóry nazywa branżę „gospodarką koncertową”, w której studia traktują priorytetowo Wall Street, a nie pracowników. pic.twitter.com/GDxWvfi5ZJ

— Demokracja teraz! (@demokracjanow) 2 maja 2023 r

Nocne talk-show zgasły. The Late Show, Jimmy Kimmel na żywo!, The Tonight Show I Późna noc będzie teraz oficjalnie w powtórkach, i Sobotni wieczór na żywo również wstrzymał produkcję i na razie będzie emitował powtórki. Podstawa dnia Rozmowa również został wstrzymany.

POWIĄZANE: Wyjaśnienie strajku WGA: problemy, stawki, filmy i programy telewizyjne, których to dotyczy — i jak długo może trwać

Czy ten post był pomocny?