Skip to content

„Station 19”: Andy i Sullivan w końcu rozmrażają się w zimowym finale — ale czy to naprawdę koniec?

17 de grudzień de 2021
station 19

UWAGA SPOILERA: Historie z ABC Stacja 19 Finał zimowy ujawniamy poniżej.

Po burzliwym początku piątego sezonu ABC Stacja 19, sprawy zaczynają się nieco uspokajać dla większości postaci po tragicznej i przedwczesnej śmierci Deana Millera (Okieriete Onaodowan) — choćby tylko chwilowo.

Andy (Jaina Lee Ortiz) i Sullivan (Boris Kodjoe) w końcu rozmawiają ze sobą, a rozmowy albo zbliżą ich do podpisania dokumentów rozwodowych – obecnie siedzących w zamrażarce Andy’ego – i/lub do kanału komunikacji, który je otworzy. może przynieść uzdrowienie parze bez względu na koniec.

Andy wykonuje wewnętrzną pracę, aby dowiedzieć się, dlaczego podjęła tak wiele złych decyzji w swoim życiu, i to jej szczerość w tej kwestii zachęca Sullivana do zagłębienia się w swoją przeszłość i jej wpływ na jego teraźniejszość. Na szczęście przyznanie się, że Andy związał się z kapitanem Beckettem (Josh Randall) nie zepsuło całkowicie ich związku, ale Beckett naprawdę musi się wyluzować.

Wszystkie drogi prowadzą Andy do rozmrożenia tych dokumentów i zakończenia małżeństwa, ale dopóki John Hancock nie wyschnie, nikt nie zgadnie, co przyniesie przyszłość. Poza tym święta mają sposób na to, aby ludzie poczuli się w pewien sposób. Przy okazji, to czysto spekulacyjne.

Vic (Barrett Doss) nie radzi sobie dobrze ze stratą Deana, jej najlepszego przyjaciela, który zabrał sekret, że był w niej zakochany do grobu. Jednak kiedy jego powiernicy ujawnili jej tę prawdę, całkowicie ją to zdezorientowało.

W dzisiejszym odcinku zatytułowanym „All I Want for Christmas Is You” Vic w końcu jest poza biurem, ale nie wszystko idzie dobrze, kiedy wraca na pole. Choć wciąż bardzo boryka się ze swoim smutkiem, podejmuje straszną decyzję podczas rozmowy, która naraża życie wielu osób – w tym niemowlęcia – na ryzyko.

Jest też ten pocałunek, który dzieliła z Jackiem (Grey Damon), który powoduje różnego rodzaju dramaty, które naprawdę zaczynają się pojawiać po tym, jak skarci Vica za jej zachowanie podczas rozmowy. Cóż, na powierzchni powoduje dramat, ale to smutek u podstaw tego wszystkiego.

W końcu opowiada o pocałunku swojemu chłopakowi z jednego roku, Theo Ruizowi (Carlos Miranda), ale jest bardziej zdenerwowany perspektywą, że Vic zakochał się w Deanie bardziej niż śliną, którą miała z Jackiem przy whisky, młotkach i kafelkach łazienkowych. . Vic i Theo nie są w dobrym miejscu, ale daje jej tyle przestrzeni, ile potrzebuje.

Ben (Jason George) również jest wstrząśnięty stratą Deana i ostatecznie się załamuje. On i jego żona Miranda (Chandra Wilson) walczą z rodzicami Deana o opiekę nad jego córką Pruitt. Chociaż sprawy nadal są nieuporządkowane, pod koniec odcinka jest nadzieja na tym froncie.

Na szczęście nie mogło być lepiej dla dwojga Stacja 19 pary: Maya (Danielle Savre) i Carina (Stefania Spampinato), które w końcu ujawniły swoje plany dotyczące dziecka, oraz Travis (Jay Hayden) i Emmett (Lachlan Buchanan), których największym problemem jest nowe hobby Emmetta, jakim jest malowanie Travisa.

Największym prezentem ze wszystkich będzie nowa wodza, choć ta, która przejmie tę rolę na stałe, została jako zimowy finał klifu.

Stacja 19 powróci z zupełnie nowymi odcinkami w 2022 roku.

Czy ten post był pomocny?