Skip to content

Środowi showrunnerzy dzielą się potencjalnymi planami na sezon 2 serialu Rodzina Addamsów — plus, ocena finałowa

24 de listopad de 2022
Wednesday Premiere Jenna Ortega 1

Poniższy tekst zawiera spoilery z Środafinał sezonu 1. Postępuj zgodnie z tym.

To koniec Środapierwszy semestr.

Tytułowa bohaterka (w tej roli Jenna Ortega) dołączyła do Nevermore Academy pod koniec gry, ale już odcisnęła swoje piętno na osobliwej szkole z internatem. Chory nastolatek rozwiązał zagadkę bestii, która zabijała miejscowych, a nawet uratował wszystkich przed zmartwychwstałą postacią historyczną.

W finale dowiedzieliśmy się, że Tyler, hyde, został zmanipulowany przez panią Thornhill (Christina Ricci) w celu zamordowania tych, których uważała za odpowiedzialnych za nieszczęścia jej rodziny w ramach skomplikowanego planu zemsty. Wednesday pokonała zarówno panią Thornhill, jak i Crackstone, którzy zostali sprowadzeni z powrotem za pomocą magii, z pomocą jej kolegów z klasy, w tym Eugene’a i Enid (która w końcu zmieniła się w jej postać wilkołaka). I w całkowitej zmianie od pierwszego dnia, Wednesday pozwoliła na to swojemu barwnemu przyjacielowi uścisk ją.

Dramat Netflix nie został jeszcze przedłużony na sezon 2, ale współtwórca show, Al Gough, mówi, że planuje zagłębić się w rozwój chorobliwego nastolatka, jeśli będzie miał taką szansę. „Serial tak naprawdę opowiada o dziewczynie, która widzi świat w czerni i bieli i dowiaduje się, że istnieją odcienie szarości” — powiedział TVLine. „Myślę, że jak każdy związek lub przyjaźń, może to skomplikować inne czynniki. To nigdy nie będzie płynna żegluga. I tak naprawdę to ona uczy się radzić sobie ze wzlotami i upadkami przyjaźni”.

Catherine Zeta-Jones w środęKolejnym obszarem gotowym do dalszej eksploracji jest ekscentryczna rodzina Wednesday, w skład której wchodzą jej matka Morticia (Catherine Zeta-Jones), jej ojciec Gomez (Luis Guzmán) i młodszy brat Pugsley (Isaac Ordonez).

„Czuliśmy, że właśnie dotknęliśmy tych postaci, a aktorzy są tak niesamowici w tych rolach” — wyjaśnia współshowrunner Miles Millar. „Catherine jest, jak sądzę, kultową Morticią. Relacja między Wednesdayem i Morticią jest również istotna dla serialu, a pomysł, że Wednesday próbuje utorować sobie własną drogę poza rodziną, jest ważny.

Powiedziawszy to, Millar przyznaje, że seria nazywa się Środa, więc „naprawdę chcą skupić się na programie w środę”. Jednak „zdecydowanie chcą przedstawić rodzinę, tak jak zrobiliśmy to w tym sezonie, w kilku odcinkach, jeśli mielibyśmy dostać drugi sezon”.

Co ci przyszło do głowy środa bieg pierwszoklasisty? Oceń finał poniżej, a następnie podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?