Skip to content

Środa ponownie dominuje w pierwszej dziesiątce Nielsen Streaming, anulowana 1899 spada o trzy miejsca

4 de styczeń de 2023
Wednesday Jenna Ortega Netflix copy

Netflixa Środa z łatwością powtórzył się na pierwszym miejscu w najnowszym amerykańskim rankingu oryginałów przesyłanych strumieniowo przez Nielsena, ponownie przekraczając próg 5 miliardów minut.

Na tydzień od 28 listopada, Środa zgromadził 5,3 miliarda minut obejrzanych w ośmiu odcinkach. Daje to dwutygodniowy wynik do 11,3 miliarda minut, co ustępuje tylko 12,3 miliardom minut, które Dziwniejsze rzeczy zebrał się od 23 maja do 5 czerwca (i to było z 32 dostępne odcinki).

Netflixa aleja świetlików zajął odległe drugie miejsce wraz z wydaniem drugiego sezonu, nie przekraczając miliarda minut obejrzanych w 19 odcinkach. W ślad za nim poszedł Netflix Martwy dla mnie (898 milionów minut/30 odcinków), Netflix Korona (814 milionów minut/50 odcinków) i Netflix Miejsce zbrodni: pola śmierci w Teksasie.

Pierwszą dziesiątkę w tygodniu rozpoczynającym się 28 listopada zamyka Netflix Oczywisty (z 680 milionami minut obejrzanych w 52 odcinkach), Netflix został niedawno anulowany 1899 (spadek o trzy miejsca w porównaniu z debiutem na listach przebojów, z 566 milionami minut / ośmioma odcinkami), debiutem na listach przebojów Prime Video Peryferyjne (394 miliony minut/osiem odcinków), Netflix Nieprzerwany głos (379 milionów minut/61 odcinków) i Disney+ Mikołaje (349 milionów minut / cztery dostępne odcinki).

Spadający na zewnątrz z pierwszej dziesiątki należały do ​​Disney+ AndorNetflixa Pepsi Gdzie jest mój odrzutowiec?Netflixa Wewnątrz pracy i Netflixa Wielki brytyjski pokaz pieczenia.

Chcesz poznać któryś z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?