Skip to content

Dahmer dominuje w rankingu Nielsen w pierwszej dziesiątce dzięki dziesiątemu co do wielkości tygodniu w historii listy przebojów; Smocze Topy Pierścienie Mocy

21 de październik de 2022
dahmer trailer netflix evan peters

Netflix Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera nie tylko znalazł się na szczycie najnowszego amerykańskiego rankingu strumieniowych oryginałów Nielsena, ale zapewnił 10. największy wynik w historii w swojej 110-tygodniowej historii.

Wydanie środowe, Dahmer10-odcinkowy przebieg obejrzał 3,7 miliarda minut — wynik z tygodnia, który pokonał tylko Dziwniejsze rzeczy (pięciokrotnie), Tygrys Król (dwa razy) i Ozark (dwa razy).

Dahmer bardzo niedawno minęło Bridgerton Sezon 2 stanie się drugim w historii anglojęzycznym serialem Netflixa, według własnego, wewnętrznego urządzenia pomiarowego giganta streamingu.

Netflix Kobra Kai w ten sposób zajęła drugie miejsce na liście Nielsena za tydzień z 19 września (z 1,1 miliarda minut oglądanych w łącznie 50 odcinkach), a następnie Prime Video Pierścienie Mocy (977 milionów obejrzanych minut / pięć dostępnych odcinków), Netflix Los: Saga Winx (675 milionów obejrzanych minut / 13 odcinków łącznie) i Netflix El Rey, Vicente Fernandez (648 milionów minut/36 odcinków).

Dopełnieniem pierwszej dziesiątki tygodnia z 19 września był debiut na listach przebojów Disney+ Andor (624 miliony minut/trzy dostępne odcinki), Netflix Korona (585 milionów minut/40 odcinków), Hulu Opowieść podręcznej (535 milionów minut/49 dostępnych odcinków), Netflix Wielka Brytyjska Bake Off (442 miliony/77 odcinków) i Netflix Dziwniejsze rzeczy (416 milionów minut/34 odcinki).

Spadający na zewnątrz tym razem w pierwszej dziesiątce przesyłanych strumieniowo oryginałów znalazły się Grzechy naszej matki, diabła w Ohio, niedoskonałości oraz She-Hulk.

dom-smoka-podsumowanie-sezon-1-odcinek-6Tymczasem w osobnym rankingu Nielsena wszystko opłata za transmisję strumieniową, Dom Smoka (który jest transmitowany na HBO Max) utrzymał się na trzecim miejscu z włosami ponad miliard minut oglądanych w sześciu dostępnych odcinkach, pokonując rywala fantasy Pierścienie Mocy (patrz zestawienia powyżej), ale końcowe Dahmer oraz Kobra Kai.

Chcesz zgarnąć jeden z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?