Skip to content

Środa: Netflix ustala datę premiery serialu Addams Family

24 de wrzesień de 2022
wednesday release date

Netflix Środa wreszcie ma datę premiery i — twist! — jest środa!

Detektyw, nadprzyrodzony tchórzostwo Rodzina Addamsów tajemnicze łuki Środa, 23 listopada. Odpowiednio ustalcie swoje plany.

„Środa jest obecnie nastolatką i nigdy wcześniej nie widzieliśmy jej jako nastolatka”, powiedziała w oświadczeniu Jenna Ortega, która gra tytułową postać. „Jej złośliwe, szydercze uwagi niekoniecznie brzmią tak czarująco, gdy pochodzą od kogoś, kto prawdopodobnie powinien wiedzieć lepiej niż 10-letnia dziewczynka. To było zachowanie równowagi. Nie chcieliśmy, żeby brzmiała jak każda inna nastolatka, ale nie chcieliśmy też, żeby była zbyt ignorantem. I nigdy nie widzieliśmy jej tak często na ekranie.

W oświadczeniu kontynuowano: „Za każdym innym razem, gdy widziałeś środę, była jedyną linijką, końcem dowcipu, zawsze trafiała i myślę, że to jest to, co ludzie naprawdę w niej kochają. Ale w tym programie każda scena to środa. Jest okazja, aby nadać jej trochę większego wymiaru, a ona staje się bardziej prawdziwą osobą, czego nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek widzieli”.

Streamer zaprezentował również nową kluczową grafikę, którą możecie sprawdzić poniżej.

Środa Plakat Netflix

Ośmiodcinkowy pierwszy sezon skupia się na chorobliwym nastolatku, który jest zapisany do osobliwej Nevermore Academy. Historia opowiada o środowych próbach „opanowania jej pojawiających się zdolności parapsychicznych, udaremnienia potwornego szału zabijania, który terroryzuje lokalne miasto, i rozwiązania nadprzyrodzonej tajemnicy, która uwikłała jej rodziców 25 lat temu – a wszystko to jednocześnie nawigując w jej nowych i bardzo splątanych związkach dziwnych i zróżnicowane ciało studenckie”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Środa, serial Rodzina Addamsów od NetflixCatherine Zeta-Jones i Luis Guzmán grają odpowiednio Morticię i Gomeza, rodziców Środy. Fani mogą również oczekiwać Christiny Ricci — która zagrała środę w 1991 roku Rodzina Addamsów i jego kontynuacja Wartości rodziny Addamsów — pojawia się w serialu jako nowa postać o imieniu Marilyn Thornhill.

Dodatkowa obsada to Isaac Ordonez jako Pugsley, Victor Dorobantu jako Thing, George Burcea jako Lurch, Jamie McShane jako szeryf Galpin, Lucius Hoyos jako młody Gomez oraz Gra o tron’ Gwendoline Christie jako Larissa Weems, dyrektorka Nevermore Academy, która wciąż musi ocierać się o byłą koleżankę z klasy, Morticię.

Środa jest napisany przez Smallville twórcy Al Gough i Miles Millar, którzy będą również producentami wykonawczymi i showrunnerami. Tim Burton wyreżyseruje i będzie producentem wykonawczym obok Kayli Alpert, Steve’a Starka, Andrew Mittmana, Kevina Miserocchiego, Jonathana Glickmana i Gail Berman.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?