Skip to content

Środa: jesienna premiera serialu familijnego Netflixa Addams — OBEJRZYJ

17 de sierpień de 2022
Netflix Wednesday Addams Family

Cała rodzina Addamsów zebrała się – z wielkim nieszczęściem, pamiętajcie – w nowym zwiastunie nadchodzącej serii Netflix Środaktóry możesz sprawdzić powyżej.

„Zwiadowcza, nadprzyrodzona tajemnica” Środa śledzi obsesję na punkcie śmierci nastolatka (w tej roli Jenna Ortega), który jest zapisywany do osobliwej Akademii Nevermore.

Ośmiodcinkowa seria, której premiera ma się odbyć jesienią tego roku (dokładna data TBA), skupia się na środowych próbach „opanowania jej pojawiających się zdolności psychicznych, udaremnienia potwornego szału zabijania, który terroryzuje lokalne miasto, i rozwiązania nadprzyrodzonej tajemnicy, która uwikłała jej rodzice 25 lat temu – a wszystko to podczas nawigowania po swoich nowych i bardzo splątanych związkach dziwnego i różnorodnego ciała studenckiego”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Catherine Zeta-Jones zagra rolę matki rodziny Addamsów, Morticii, a Luis Guzmán zagra Gomeza. W obsadzie znaleźli się także Isaac Ordonez jako Pugsley, Victor Dorobantu jako Thing, George Burcea jako Lurch i Gra o tron absolwentka Gwendoline Christie jako Larissa Weems, dyrektorka Nevermore Academy, która wciąż ma do czynienia z dawną koleżanką z klasy, Morticią.

Dodatkowo Christina Ricci — która zagrała środę w 1991 roku Rodzina Addamsów i jego kontynuacja Wartości rodzinne Addamsów — powróci do serii w nieodkrytej jeszcze roli w serialu.

Środa jest napisany przez Smallville twórcy Al Gough i Miles Millar, którzy będą również producentami wykonawczymi i showrunnerami. Tim Burton wyreżyseruje i będzie producentem wykonawczym obok Kayli Alpert, Steve’a Starka, Andrew Mittmana, Kevina Miserocchiego, Jonathana Glickmana i Gail Berman.

Naciesz oczy następującymi zdjęciami z pierwszym spojrzeniem, a następnie kliknij komentarze i powiedz nam, czy będziesz dodawać Środa do listy obserwowanych w serwisie Netflix.

Środa Netflixa
Środa Addams Netflix Series
Środa Addams Netflix Series
Środa Addams Netflix Series

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?