Skip to content

„Sprzątaczka” przedłużona na sezon 3 w Fox; Jeannine Renshaw dołącza jako EP i współproducent

2 de luty de 2023
TCL S2 212 8 JN 00565

Sprzątaczka wróci na kolejną rundę. Fox odnowił popularny serial na trzeci sezon, pierwsze odnowienie scenariusza na żywo w sieci na sezon 2023-24. Dodatkowo Jeannine Renshaw (Dobre dziewczyny) również dołączył do serialu jako producent wykonawczy i będzie pełnił funkcję showrunnera z Mirandą Kwok.

„Po dwóch mrożących krew w żyłach sezonach jesteśmy zachwyceni tym, jak widzowie uchwycili się tej niesamowitej historii” — powiedział Michael Thorn, prezes programu scenariuszowego w Fox Entertainment. „Obsada, na czele której stoi niezrównana Élodie Yung, wraz nasz genialny zespół kreatywny i nasi partnerzy z Warner Bros. Television po mistrzowsku stworzyli bardzo przekonujący, emocjonalny program, który daje perspektywę, której często nie widuje się w telewizji”.

Sezon drugi Sprzątaczka miał średnio 5,4 miliona widzów na wielu platformach, co oznacza ponad dwukrotny wzrost transmisji na żywo + tego samego dnia o +152%.

Oparty na oryginalnej argentyńskiej serii, Sprzątaczka występuje Élodie Yung jako Thony, lekarka, która przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych na leczenie, aby uratować chorego syna. Ale kiedy system zawodzi, zostaje sprzątaczką dla mafii i zaczyna grać według własnych zasad.

Serial został opracowany przez producenta wykonawczego Kwok, a producentem wykonawczym przez showrunnerkę Melissę Carter (królowa cukru)oraz producenci wykonawczy Shay Mitchell, David Dean Portelli, Rose Marie Vega i Paola Suarez. Został wyprodukowany we współpracy pomiędzy Fox Entertainment i Warner Bros. Television.

Channing Dungey, prezes i dyrektor generalny Warner Bros. Television Group, powiedział: „Sprzątaczka to wciągająca i mistrzowska opowieść o matce, która zrobi wszystko dla swojego dziecka. Jestem podekscytowany, że możemy kontynuować odkrywanie świata Thony’ego w trzecim sezonie. Ogromne podziękowania dla naszych partnerów z Foxa za zapewnienie platformy, dzięki której ten serial mógł się rozwijać, dla Mirandy Kwok za stworzenie tak potężnej historii oraz dla Melissy Carter za jej przywództwo podczas pierwszych dwóch sezonów. Jesteśmy podekscytowani dołączeniem Jeannine Renshaw do zespołu kreatywnego i nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą, co Miranda i Jeannine przygotowali w trzecim sezonie”.

Carter, doświadczony showrunner, został pierwotnie sprowadzony do pomocy w prowadzeniu Sprzątaczka, a teraz zamierza skupić się na własnych projektach rozwojowych w ramach swojej ogólnej umowy z WBTV. Wcześniej pełniła funkcję showrunnera lub współshowrunnera w serialach, w tym w DC Gwiazda, królowa Sugar i Sławny Zakochanya także przez lata rozwijała własne projekty.

W finale drugiego sezonu Thony (Élodie Yung) został skonfrontowany z agentem FBI Garrettem Millerem (Oliver Hudson) w sprawie udziału Armana (Adan Canto) w śmierci Mayi (Chelsea Frei), podczas gdy Nadia (Eva De Dominici) próbuje pozostać na stanowisku Roberta Kamdara. (Naveen Andrews) dobra strona. Pomimo ostrzeżenia, by trzymać się z dala od Kamdara, Thony postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, aby chronić Fionę (Martha Millan) i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. W serialu występują także Sean Lew jako Chris, Faith Bryant jako Jaz oraz Sebastien i Valentino LeSalle jako Luca.

Renshaw jest uznanym producentem wykonawczym, mającym na swoim koncie udział w takich serialach, jak m.in Dobre dziewczyny oraz Chirurdzy. Jej inne kredyty serii obejmują W ciemności, Manifest, Czarodziejka, Anioł i wiele innych.

Czy ten post był pomocny?