Skip to content

Spider-Man: No Way Home Usunięte sceny mogły rozwiązać problemy Petera

28 de maj de 2023
l intro 1685167904

Filmy Akcja i przygoda

Peter i MJ na budynku

„Spider-Man: Bez drogi do domu” był prawdopodobnie jednym z najgorętszych filmów 2021 roku. Oprócz opowiadania pełnej akcji historii po Peterze Parkerze Toma Hollanda, wieloletni fani „Spider-Mana” widzieli powrót Tobeya Maguire’a, Andrew Garfield i kilku klasycznych złoczyńców.

Podobnie jak w przypadku filmu, niektórzy widzowie uważali, że niektóre usunięte sceny mogły zostać pozostawione, co miało większy wpływ na postać Petera. Jedna taka scena ma miejsce w szkole Petera po ujawnieniu jego tożsamości jako Spider-Mana. Podczas zajęć na siłowni koledzy z klasy namawiają Petera do wspięcia się na ścianę. Będąc Spider-Manem i mając moce, jest w stanie z łatwością się na nią wspiąć. Jednak nie jest chwalony przez kolegów z klasy, którzy najprawdopodobniej byli idolami jego osobowości superbohatera. Zamiast tego obrzucają go obelgami, takimi jak „dziwak”, a Peter czuje się zawstydzony. Fani uważali, że ta scena powinna znaleźć się w końcowym produkcie, ponieważ naprawdę pokazywała publicznie problemy, z którymi się borykał, i kładła znacznie większy nacisk na jego późniejsze działania.

Życie Piotra diametralnie się zmieniło

Ten film na YouTube, który zawierał wszystkie usunięte fragmenty z „No Way Home”, zawierał kilka komentarzy od fanów na temat sceny na siłowni. Użytkownik HECTOR HD napisał: „Wiele z tych scen naprawdę pomogłoby dodać do pierwszego aktu, pokazując, jak źle ujawniono jego tożsamość, bo wydaje mi się, że właśnie tego brakowało najbardziej”. Historia muzyki powiedziała, że ​​cieszyli się, widząc więcej Petera w szkole. „[I]t jest trochę zagęszczony sposób [too] wiele w jednej scenie w filmie o tym, jak pójście Petera do szkoły stało się nagle wielką sprawą” – kontynuowali.

Chociaż film przedstawiał, jak ujawnienie wpłynęło na życie Petera w szkole, była to tylko niewielka część dwuipółgodzinnego filmu. Peter był tam od lat i chociaż miał przyjaciół, nie był powszechnie znany. Nagle jego sekret wychodzi na jaw, on i jego przyjaciele znajdują się w centrum uwagi, a jego życie całkowicie zmieniło się w ciągu kilku dni. Gdybyśmy widzieli więcej takich rzeczy – zamiast zagęszczania ich w jednym małym fragmencie filmu – z pewnością zrozumielibyśmy więcej z tego, co niepokoiło Petera i ostatecznie skłoniło go do odwiedzenia Doktora Strange’a (Benedict Cumberbatch) i umieszczenia całej historii w ruch.

Czy ten post był pomocny?