Skip to content

Specjalna komedia Chrisa Rocka na żywo w serwisie Netflix z datą premiery

26 de grudzień de 2022
chris rock netflix comedy special

Chris Rock pojawi się na żywo w serwisie Netflix już za kilka miesięcy.

Zapowiadany jako „pierwsze w historii globalne wydarzenie Netflix transmitowane na żywo”, specjalny program komediowy Chris Rock: Selektywne oburzenie będzie transmitowany na żywo w sobotę, 4 marca 2023 r. o 22:00 ET / 19:00 PT z Baltimore w stanie Maryland, ogłoszono w niedzielę. Wkrótce zostaną ujawnione dodatkowe szczegóły.

Kiedy wiadomość o wydarzeniu pojawiła się po raz pierwszy w listopadzie 2022 r., Robbie Praw, wiceprezes Netflix ds. Stand-upów i formatów komediowych, powiedział w oświadczeniu: „Chris Rock jest jednym z najbardziej kultowych i najważniejszych komediowych głosów naszego pokolenia. Cieszymy się, że cały świat będzie mógł zobaczyć na żywo wydarzenie komediowe Chrisa Rocka i stać się częścią historii Netflix”.

„To będzie niezapomniana chwila”, dodał Praw, „i jesteśmy zaszczyceni, że Chris niesie tę pochodnię”.

Wspomniane wyżej wydarzenie komediowe na żywo będzie drugim stand-upem Rocka w serwisie Netflix. Jego pierwszy, Chris Rock: Tamborinmiał swoją premierę w serwisie w lutym 2018 roku.

Obejrzyj powyższy film z zapowiedzią daty, a następnie kliknij w komentarzu, aby dać nam znać, czy będziesz oglądać Selektywne oburzenie.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?