Skip to content

Na żywo w serwisie Netflix… To Chris Rock!

11 de listopad de 2022
chris rock live netflix special

Netflix jedzie relacja na żywo po raz pierwszy na początku 2023 roku i kto lepiej ochrzci inauguracyjną próbę latania bez sieci, niż komik Chris Rock.

Netflix ogłosił w czwartek po południu, że Rock będzie „pierwszym artystą, który wystąpi na żywo w serwisie Netflix”, jako headliner na „pierwszym w historii globalnym wydarzeniu strumieniowym na żywo”.

Jeszcze nie zatytułowany program komediowy ma być transmitowany na początku 2023 roku; dodatkowe szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

„Chris Rock to jeden z najbardziej kultowych i najważniejszych głosów komediowych naszego pokolenia” – powiedział w oświadczeniu Robbie Praw, wiceprezes Netflix ds. formatów stand-up i komedii. „Jesteśmy podekscytowani, że cały świat będzie mógł uczestniczyć w komediowym wydarzeniu Chrisa Rocka na żywo i stać się częścią historii Netflix.

„To będzie niezapomniana chwila” – dodał Praw – „jesteśmy tak zaszczyceni, że Chris niesie tę pochodnię”.

Wspomniane wydarzenie komediowe na żywo będzie drugim stand-upem Rocka w serwisie Netflix. Jego pierwszy, Chris Rock: Tamborinemiał premierę w serwisie w lutym 2018 roku.

Czy zechcesz dostroić się do pierwszej transmisji na żywo w serwisie Netflix, której nagłówkiem jest Chris Rock?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?