Skip to content

Sony Pictures rozpoczyna CinemaCon z filmami „Bad Boys 4”, „Dumb Money”, „Spider-Man: Across the Spider-Verse”, „Gran Turismo” i nie tylko

25 de kwiecień de 2023
SV2 mpp0280.1028 sb v1 e1680620721583

AKTUALIZACJA: Sony Pictures rozpoczęło pierwszą noc CinemaCon w poniedziałek nagraną wiadomością od Willa Smitha i Martina Lawrence’a z planu Niegrzeczni chłopcy 4.

Smith promieniał: „Co słychać na CinemaCon? Cieszymy się, że nas tam nie ma, bo jesteśmy tutaj i płacą nam za to, że tu jesteśmy!”

Niegrzeczni chłopcy 4 nadchodzi, jesteśmy podekscytowani, podekscytowani. Jesteśmy w czwartym tygodniu zdjęć; wszystko będzie spektakularne” — dodał przed wprowadzeniem na scenę prezesa Sony Motion Pictures Group, Josha Greensteina.

Duet nie ogłosił tytułu nowego filmu, który widzi Źli chłopcy na całe życie filmowcy Adil El Arbi i Bilall Fallah powracają za kamerą. Nie ustalono daty kontynuacji. Franczyza liczy obecnie 840,7 miliona dolarów w kasie w trzech filmach.

POWIĄZANY: CinemaCon 2023 – Pełna relacja z Wszykina

„Było dużo hałasu o śmierć wystawy, że przyszłość płynie strumieniowo” – powiedział Greenstein.

„Sony stało z wami ramię w ramię” — powiedział do sali wystawców w Caesars Palace Colosseum. „Studia, które zawaliły okna, teraz zdają sobie sprawę z wartości okien i odwracają kurs”.

„Teraz streamerzy udostępniają swoje filmy na wyłączność” — kontynuował, reklamując, że Sony wypuści 23 filmy tylko w tym roku kalendarzowym.

Pierwszym filmem w prezentacji Sony był otwierający klip z filmu wyreżyserowanego przez Craiga Gillespiego głupie pieniądze, o gorączce giełdowej GameStop, z Paulem Dano i Sethem Rogenem w rolach głównych. Gillespie wszedł na scenę z Dano.

Głupie pieniądze to prawdziwa historia o tym, jak zwykły inwestor odmienił scenariusz” — powiedział reżyser. „YouTube pochodzi z rodziny robotniczej i inwestuje swoje pieniądze w akcje GameStop.”

Dano dodał: „Moja postać, Keith, nazywa siebie Roaring Kitty i zaczyna publikować filmy na YouTube. … Ponieważ coraz więcej zwykłych ludzi kupuje akcje GameStop, cena rośnie i rośnie”.

W sekwencji pokazanej w pokoju Rogen, Nick Offerman i inni fundusze hedgingowe dowiadują się o chaosie na Wall Street po gwałtownym wzroście akcji GameStop.

Inne klipy pokazane dziś wieczorem zawierały zwiastuny Legendary’s Maszyna I Podstępny: drzwi.

POWIĄZANY: Zwiastun „The Machine” Redband: Bert Kreischer i Mark Hamill vs. Żądni zemsty Rosjanie w dzikiej komedii akcji

Po tym, jak Sony pokazało wiele Spider-Man: Po drugiej stronie Spider-Verse na zeszłorocznym CinemaConie pojawił się uzbrojony w pierwsze 14 minut tegorocznego filmu.

Współreżyser Kemp Powers przedstawił film z aktorami lektorskimi Shameikiem Moore’em, Issą Rae i Hailee Steinfeld na scenie.

„Masz dziś tylko jednego reżysera, ponieważ staramy się ukończyć ten film” – powiedział Powers. „Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem pierwszy Spider-Versepracowałem nad Dusza w Pixarze”.

Moore powiedział wystawcom, że w sequelu: „Minął ponad rok od wydarzeń z pierwszego filmu, Miles wciąż próbuje dowiedzieć się, jak zostać superbohaterem. Odkrywa, że ​​to sposób, w jaki nosisz maskę, naprawdę czyni cię bohaterem; jedyną osobą, która rozumie, jest Gwen Stacy”.

POWIĄZANE: Zwiastun „Spider-Man: Across The Spider-Verse” stawia Defiant Miles Morales przeciwko Spider-Manowi 2099

Steinfeld dodał: „Gwen też ma swoją własną historię. … Jest postacią, w której widzi siebie wiele dziewcząt”.

Rae dodał:[My character is a] Spider-Woman z innego wymiaru; nie bierze jeńców, nie prowadzi podwójnego życia – to nie jest dla niej przebieranka”.

W tej sekwencji Miles Morales wycofuje się, by odpocząć w swojej sypialni, ale wkrótce spotyka go Gwen. Chce wyjść z domu, ale on ma szlaban. „Czy Spider-Man jest uziemiony?” ona pyta. Obaj lecą przez miasto, animacja jest pełna tego samego wielokolorowego, trippy stylu pierwszego filmu, przeplatanego surowym materiałem, który wciąż wymaga dopracowania przed premierą kinową 2 czerwca. Zatrzymują się i mają czułą chwilę na światłach drogowych.

„W każdym innym wszechświecie Gwen Stacy zakochuje się w Spider-Manie, aw każdym innym wszechświecie nie kończy się to dobrze”.

Następny był prezes Sony Motion Picture Group, Sanford Panitch, który przedstawił oczekiwane zdjęcie Marvela Kraven Łowca. Nie było tam Aarona Taylora-Johnsona, który gra tytułową rolę, ale przedstawił pierwszy zwiastun, który wydaje się być zwycięzcą 6 października. Przeczytaj więcej tutaj.

Sydney Sweeney był tu dzisiaj, ale nie z nim Pani Web ale dla komedii romantycznej z oceną R Każdy oprócz Ciebie, wraz ze swoim współpracownikiem Glenem Powellem. To prawdziwa pokręcona komedia — dwoje ludzi, którzy tak bardzo się nienawidzą, że nie mogą się sobie oprzeć. Zdjęcie rozgrywa się w Sydney i podąża za tą dwójką podczas różnych porwań: Sweeney spada z łodzi. „Czy to brodawka?” pyta postać graną przez Powella, gdy jej ręka znajduje się z tyłu jego spodni. To nie jest; to pająk. Wpada w histerię i zdejmuje szorty do gołych majtek. Postać grana przez Powella mówi: „Idę się napić i mam nadzieję, że już nigdy cię nie zobaczę”.

Debiutował także zwiastun adaptacji Neilla Blomkampa na PlayStation Gran Turismo. David Harbour i Orlando Bloom weszli na scenę, aby przedstawić pierwszy wygląd, a Harbour zażartował, że jego pierwszą reakcją na propozycję dołączenia do projektu było: „Jak zamierzacie zrobić film z gry wyścigowe