Skip to content

„SNL” fałszuje „Dramatyczne usunięcie hosta na żywo w programie The View w porównaniu z pozytywnymi testami Covida”

3 de październik de 2021
Talking

Tydzień później Widok współprowadzący Sunny Hostin i Ana Navarro nagle opuścili scenę w telewizji na żywo, gdy wiceprezydent Kamala Harris czekał na wejście, incydent miał miejsce podczas premiery sezonu NBC Sobotnia noc na żywo.

Skecz obejmował fikcyjny dzienny panelowy talk-show, Rozmowa, z czterema gospodarzami, granymi przez Cecily Strong, Aidy Bryant, Heidi Gardner i Ego Nwodim, siedzących przy stole w konfiguracji lustrzanej Widok etap na początku odcinka 24 września.

Po tym, jak cała czwórka rozmawiała na takie tematy, jak lasagne z garnków i frytkownica, mężczyzna w białym fartuchu laboratoryjnym, grany przez gospodarza Owena Wilsona, wszedł na scenę i podszedł do Didi (Gardner), aby poinformować ją o wynikach jej testu na Covida, który, jak powiedział, musi być zrobione w telewizji na żywo, ponieważ „albo nie możemy nikomu powiedzieć, albo musimy powiedzieć wszystkim, bez pośrednictwa”. Powiedziano jej, że uzyskała pozytywny wynik testu i została wyprowadzona.

„Wygląda na to, że Didi miała przełomową sprawę. To się zdarza” – powiedział jej współprowadzący, grany przez Nwodima. „Oczywiście wszyscy byliśmy zaszczepieni dziesiątki, dziesiątki, dziesiątki razy”.

To był riff do komentarza Joy Behar Widok 24 września chwilę po tym, jak podczas transmisji usłyszano producenta, który nakazał Hostinowi i Navarro „odstąpić na sekundę”, co zrobili.

„Prawdopodobnie mają przełomową sprawę” – powiedział Behar o Hostinie i Navarro. „Będą w porządku, jestem pewien, ponieważ oboje są zaszczepieni wazoo, dużo szczepionek”.

Jak z Widok, który miał ważny wywiad z wiceprezesem Harrisem, Rozmowa miał przeprowadzić wywiad z papieżem (lub da Papież). Zanim trzej pozostali gospodarze mogli to zrobić, mężczyzna w białym fartuchu laboratoryjnym wrócił, tym razem wskazując na Mooneya Bryanta jako kogoś, u którego również wynik testu na Covid był pozytywny. (Zarówno Mooney, jak i Didi musieli odpowiedzieć na kilka niewygodnych pytań, zanim postać Wilsona dostarczyła wiadomości.)

„To bardzo dziwne, ponieważ nie mogę wystarczająco podkreślić, ile razy byliśmy zaszczepieni” – powiedział Nwodim po tym, jak Bryant opuścił scenę.

Dodano mocne „Niezliczone razy”. (Imiona postaci Strong i Nwodim nie zostały ujawnione.)

Strong została również wyrzucona po tym, jak jej postać uzyskała pozytywny wynik testu na coś innego, podczas gdy Nwodim ogłosił, że testy Moonie i Didi’s Covid okazały się fałszywie pozytywne).

To samo stało się z Hostinem i Navarro, którym pozwolono wrócić do Widok.

Obejrzyj powyżej skecz „The Talking”.

Czy ten post był pomocny?